Auto części online

Awatar użytkownika
artur-71
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2020, 20:00

Auto części online

Post autor: artur-71 »

Czołem forumowicze ;)
Powiedzcie mi, czy zamawialiście jakieś części ze sklepu malexa.pl? Jak wrażenia odnośnie jakości? Opinie mile widziane, bo sam planuję zrobic tam małe zakupy.
Awatar użytkownika
oktawiusz
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2021, 10:35

Re: Auto części online

Post autor: oktawiusz »

Szczerze mówiąc, nie znam lepszego sklepu, w którym dostałbym części do Opla online w tak atrakcyjnych cenach. Co do samych podzespołów to działają tak, jak powinny i jakość też nie budzi zastrzeżeń.
firń

Re: Auto części online

Post autor: firń »

Nie, ale dobrze wiedzieć, że jest to dobry sklep. Póki co jedyne części, jakie kupowałem, to części do samochodów ciężarowych, z racji pracy jako kierowca takiego pojazdu. Co się da, to naprawiam sam, a części kupuję wyłącznie z mojego sprawdzonego sklepu internetowego firmy BROMSOK TRUCKS https://bromsok-trucks.pl/o-firmie/ Mają szeroki asortyment, bez problemu można tak kupić części wysokiej jakości i w korzystnych cenach, polecam.
Kaoś

Re: Auto części online

Post autor: Kaoś »

Zdecydowanie bardzo dobrym sklepem, gdzie kupimy multimedia samochodowe znajdziemy w https://www.stopolgroup.pl/pl/c/MULTIME ... HODOWE/185. Oferta jest szeroka, dopasowana do potrzeb różnych klientów, sprzęt nowoczesny, wytrzymały, estetyczny, dający mega fajny efekt. Cenowo wiadomo jak to jest, trzeba trochę wydać, aby mieć sprzęt pierwszej jakości, ale moim zdaniem warto to potraktować po prostu jako inwestycję, która dość szybko się zwróci.
cólka

Re: Auto części online

Post autor: cólka »

Aa przewody hamulcowe skąd zamówiłeś? Bo ja w końcu postawiłem na ofertę https://www.przewody-paliwowe.pl/o-firmie , co pod tym względem okazała się absolutnie udanym wyborem. Elementy te były całkowitą koniecznością , by pojazdy wróciły na drogę i były bezpieczne. W koncu te elementy nalezalo natychmiast doprowdzic do porzadku, by pojazdy byly bezpieczne i solidne wlasnie na drodze. Najwazniejsze, aby takie podzespoly zamawiam ze sprawdzonego i zaufanego zrodla. I to okazalo sie faktycznie udanym wyborem!
Robertos

Re: Auto części online

Post autor: Robertos »

Artur, z tego akurat nie. Ja korzystam z woopauto.com. To taki marketplace, czyli sklep motoryzacyjny online, w którym sprzedawców jest wielu i można znaleźć nowe części zamienne, akcesoria samochodowe, opony czy nawet wyposażenie warsztatu motoryzacyjnego w bardzo fajnych pieniądzach, z gwarancją najwyższej jakości i szybkiej dostawy.

Mój wpis zabrzmiał jakbym był ich co najmniej marketingowcem :D Może czas i o tym pomyśleć :) Tak czy siak, jak dla mnie to jedno z pierwszych miejsc w sieci, które przeglądam jak potrzebuję kupić coś do mojej beci. Sprawdź sobie, może też coś znajdziesz do swojego pojazdu.

dieta z zielona kawa
Estella

Re: Auto części online

Post autor: Estella »

Od siebie dodam stronę internetową www.plusgum.pl ! Ogromny asortyment w cenach na każdą kieszeń! Dodatkowo wszystkie opony pakowane są z dbałością, a kontakt z samym sklepem jest bardzo łatwy!
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: Auto części online

Post autor: ecik12 »

Jeśli chodzi o części samochodowe do aut dostawczych lub tirów, to wydaje mi się, iż odpowiednim wyborem będzie skierowanie się na tą stronę internetową suder.eu . Posiadają ogromne wachlarz ofertowy związane z częściami zamiennymi, a nawet są ich dystrybutorem. Moim zdaniem warto zaufać takiej firmie.
Jerzy

Re: Auto części online

Post autor: Jerzy »

Dużo dobrego słyszałem o plusgum.pl. Widzę, że mają fajną ofertę, może tam spróbuj? Są opony od Bridgestone, Continental, Michelin, Goodyear czy Pirelli.
ODPOWIEDZ