Czy warto oglądnąć film 365 dni?

Inne tematy.
Olqus

Czy warto oglądnąć film 365 dni?

Post autor: Olqus »

Hejka,
Chciałem zapytać, czy warto obejrzeć z dziewczyną 365 dni cały film online. Czytałem o tej produkcji różne opinie i zastanawiam się, czy warto na koniec romantycznego wieczoru wrzucić taki temat na tapetę? Wiem, że 365 dni jest filmem dość odważnym, ale przecież był on wyświetlany w kinach więc chyba nie będzie to jakiś hardcorowy film dla dorosłych. Co myślicie? A jeśli nie 365 dni to jaki inny film z oferty gdzieonline.pl można oglądnąć z kobietą, żeby się dobrze bawić? Ma być romantycznie, miło i przyjemnie, ale bez nudy.

Z góry dzięki za wszelkie porady i opinie.
marcelia

Re: Czy warto oglądnąć film 365 dni?

Post autor: marcelia »

Jak dla mnie 365 dni cały film online to produkcja średniej jakości. Niby film z fabułą, niby w zapowiedzi wygląda dobrze, ale jak poczytasz opinie to zobaczysz, że wiele osób nie jest zadowolona po jego oglądnięciu. No ale tak naprawdę trzeba zobaczyć i ocenić. To, że mi film 365 dni nie przypadł do gustu, wcale nie znaczy, że tak będzie również w Twoim przypadku. Obejrzyj i napisz czy było warto:) Moim skromnym zdaniem jest wiele ciekawyszch produkcji na wieczór z ukochaną osobą.
marks

Re: Czy warto oglądnąć film 365 dni?

Post autor: marks »

Moim zdaniem film jest całkiem dobry i warto go obejrzeć. Fabuła może nie jest jakaś zaawansowana, ale ma on swoje niewątpliwe plusy. Czytałem sporo negatywnych opinii, ale moim zdaniem nie mają one uzasadnienia. Mi się podobał, mojej kobiecie również, więc jeśli macie chwilę, oglądajcie i sami napiszcie czy było warto - przyda się innym osobom, które mają podobny dylemat do waszego:)

PS. W razie czego reklamacje nie do mnie, a bardziej do producentów hehehhe:)
ODPOWIEDZ