Łysienie mikropigmentacja skóry głowy

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
RobertoFarminho

Łysienie mikropigmentacja skóry głowy

Post autor: RobertoFarminho »

Cześć, od dłuższego czasu mam problem z łysieniem, mianowicie dawne zakola przerodziły się w pokaźną łysinę całego czubka głowy. Ogólnie zawsze się strzygłem na krótko więc zastanawiam się nad mikropigmentacją skóry głowy aby zatuszować łyse miejsca. Przeszczepu nie chcę, a leki nie pomagają więc grubo się zastanawiam nad mikropigmentacją.
Robił ktoś z was taki zabieg? Może macie kogoś do polecenia aby taki zabieg wykonał. Może być Warszawa bądź coś w promieniu 300km jak trzeba będzie dojechać. W Warszawie np. widzę że działa Mikrohair i Scalpmann który ma dużo dobrych opinii.
D.T.I

Re: Łysienie mikropigmentacja skóry głowy

Post autor: D.T.I »

Scalpmann robił kumplowi i wygląda super. Generalnie gdyby nie powiedział że miał zabieg to bym się nie zorientował że miał coś robione :D Obcina się na łyso i nie widać gdzie się kończą naturalne włosy a gdzie się zaczyna mikropigmentacja. On robił akurat obok Kielc, ale oni działają w kilka miastach w Polsce. Ogólnie całość składała się z 3 zabiegów i potrzeba na ostateczny efekt około miesiąca, ponieważ między sesjami potrzebne były przerwy żeby skóra się zagoiła.
ODPOWIEDZ