Kategoria

Różne

Home » Różne

47 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Pędzenie bimbru w domu. O tym musisz pamiętać

Wielu z nas może się wydawać, że przyrządzenie alkoholu w domowym zaciszu jest rozwiązaniem znacznie tańszym niż zakupy w sklepie. Znaczenie ma w tym przypadku cena składników, których użyjemy do produkcji trunku. Nie można jednak zapominać również o aparaturz... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Szkoda całkowita – co warto wiedzieć?

Gdy w wyniku kolizji bądź wypadku drogowego pojazd ulega uszkodzeniu, poszkodowanemu w zdarzeniu drogowym należy się odszkodowanie komunikacyjne. W tym przypadku ubezpieczyciel sprawcy wypadku, na podstawie ekspertyzy rzeczoznawcy, decyduje o szkodzie częściow... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Czym jest zrzeczenie się spadku? Jak zrzec się spadku?

Bliscy spadkodawcy, którzy nie chcą przyjąć spadku po jego śmierci, mogą zrzec się spadku. Zrzeczenie się spadku możliwe jest pod kilkoma warunkami i dla niektórych spadkobierców jest dobrą alternatywą dla odrzucenia spadku. Dowiedz się, na czym polega zrzecze... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jaki scyzoryk sprawdzi się w lesie?

Wyprawa do lasu, podobnie jak każda inna wiążąca się ze spędzaniem czasu na łonie natury, wymaga zabrania ze sobą odpowiedniego ekwipunku. Oprócz wygodnej i solidnej odzieży, potrzebujesz też wielofunkcyjnych gadżetów. Gdy sprzęt ma być poręczny, mały i łączyć... Czytaj dalej »