Strona 1 z 1

Poradnia psychologiczna

: 18 cze 2019, 15:56
autor: Waldi
Moim zdaniem z pomocy psychologa powinniśmy skorzystać jak najwcześniej, kiedy tylko zauważymy, że zaczyna się dziać coś niedobrego - z nami lub z naszymi bliskimi. Zwłaszcza, jeśli dotyczy to tych najmłodszych. Na stronie http://centrum-futurum.pl/ możecie zapoznać się z ofertą Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Łodzi, która przeprowadza skutecznie terapie między innymi dla dzieci. Polecam.

Re: Poradnia psychologiczna

: 21 cze 2019, 16:11
autor: Melotta
Też uważam że z porad psychologa należy korzystać,czasem tylko psycholog właśnie może nam pomóc. Znam dobry ośrodek leczenia uzależnień Medox http://medox.org.pl/ Tam leczą rózne uzależnienie i depresję wszelkich etiologii,mają świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem klinicznym.Warto zajrzeć jeśli jest potrzebna taka pomoc.

Re: Poradnia psychologiczna

: 02 sie 2019, 13:32
autor: szpila
Wszystko zależy od tego jaki mamy problem. Dla wielu osób dobrym wyborem może być psycholog, seksuolog Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ . Pan Dominik specjalizuje się w terapii osób LGBT+. Warto zapoznać się bliżej z jego ofertą.

Re: Poradnia psychologiczna

: 20 wrz 2019, 16:52
autor: Ardi
Grunt to chciec sobie pomoc. W razie czego w prywatnej klinice Medox są dobrzy psycholodzy. Ośrodek znajduje sie w Nowym Modlinie - to niedaleko od Warszawy. Juz nie raz pomagali w roznego typu depresjach i uzaleznieniach http://medox.org.pl/

Re: Poradnia psychologiczna

: 02 gru 2019, 22:18
autor: polka23
W Łodzi dużo dobrego słyszałam o klinice PsychoMedic . Jeżeli jesteś z okolic to warto się wybrać. Zresztą ja nie raz za dobrym specjalistą potrafią przejechać pół polski. Próbować zawsze można swoich sił u różnych specjalistów, aby trafić na tego dobrego i pomocnego.

Re: Poradnia psychologiczna

: 02 cze 2020, 23:01
autor: Kuba77
Witam,co sądzicie o korzystaniu z uslug seksuologa? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami na ten temat https://mediccentre.pl/specjalisci/seksuolog ? Co sądzicie? W jakim wieku pierwszy dosięgneły was problemy zwiazane z seksem?

Re: Poradnia psychologiczna

: 27 wrz 2020, 21:49
autor: xenop
Jeśli chodzi o dzieci to szczególnie polecam Poradnię Centrum CBT, tam chodzimy na terapię z moją córką, która cierpi na autyzm. Postęp jest ogromny, a wszystko dzięki podejściu i wiedzy specjalistów z ośrodka. Miejsce mi w ogóle poleciła przedszkolanka i bardzo jej za rekomendację dziękuję. Poradnia działa w ramach NFZ

Re: Poradnia psychologiczna

: 08 maja 2021, 19:19
autor: pertyno
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://wroblewskiterapia.pl/

Re: Poradnia psychologiczna

: 21 cze 2021, 20:24
autor: Zuźia
Czy macie namiary na psychologa dziecięcego, który prowadzi autyzm terapia? Szukam kogoś, kto się tym zajmuje z powołania. U syna wykryto autyzm niedawno, dlatego to początek naszej drogi. Chce mu pomóc na tyle ile mogę. Chcę żeby funkcjonował samodzielnie i zaczął sobie radzić z tym zaburzeniem.

Re: Poradnia psychologiczna

: 01 lip 2021, 17:17
autor: Ruzia
Jeśli chodzi o psychoterapię dla uzależnionych to ostatnio dowiadywałam się o jakieś dobre i sprawdzone miejsce. Okazuje się, że warto przejść leczenie w prywatnym ośrodku terapii uzależnień Nefo. Mają tam dogodne warunki dla podopiecznych, którzy czują się jak w domu.

Re: Poradnia psychologiczna

: 14 wrz 2021, 6:40
autor: gdzł
Ja chodzę do psychologa, bo potrzebowałem pomocy. Było ze mną naprawdę źle podczas lockdownów i wtedy zdecydowałem się na konsultacje psychologiczne skype z psychologiem z centrum psychologii i wizerunku Oassis. Moim psychoterapeutą jest pani psycholog i psychoterapeuta Edyta Wójcik, to doświadczona i kompetentna specjalistka, obecnie już chodzę do niej do gabinetu, wyciągnęła mnie z ogromnego dołka, polecam.

Re: Poradnia psychologiczna

: 22 wrz 2021, 12:26
autor: makkłłl
Łatwo jest to powiedzieć, a trudniej zrobić ten pierwszy krok i pójść do specjalisty. Ja strasznie długo odciągałem ten moment, a było jednak ze mną coraz gorzej. W końcu się przełamałem i poszedłem po pomoc do Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji Danuty Jaskólskiej https://www.psycholog-bydgoszcz.net/obs ... nosci.html w Bydgoszczy. Ich oferta jest szeroka, pracuje tam kompetentna osoba, z panią Jaskólską mam terapię już od kilku miesięcy i on faktycznie mi pomaga, jest rzetelna pod każdym względem, polecam.

Re: Poradnia psychologiczna

: 22 wrz 2021, 12:31
autor: błaż
Ja mam depresję i faktycznie wyciągnięcie ręki po pomoc nie jest łatwe. Korzystam z usług psychiatry dr Urszuli Sadłowskiej http://psychiatria.waw.pl/pl-warsztat.html w Warszawie, mam terapię, ale także mam leczenie farmakologiczne. To wszystko u kompetentnej osoby, jestem zadowolony z tego, jak leczenie przebiega. Jest ze mną faktycznie coraz lepiej, zniknęły stany, w których czułem się tragicznie, zżyję i chcę żyć, chęć być już zdrowy. Panią psychiatrę szczerze wam polecam.

Re: Poradnia psychologiczna

: 28 wrz 2021, 14:40
autor: Beatka33
To ważne tematy, dlatego też warto się zorientować w tym, jakie informacje mogłyby być dla Was przydatne. Dzisiaj poważnym problemem, zwłaszcza wśród nastolatków, jest anoreksja, więc warto dobrze się zorientować w tym temacie. Chodzi w końcu o to, byście były w stanie zauważyć ewentualne problem wśród Waszych bliskich.

Re: Poradnia psychologiczna

: 31 paź 2021, 13:40
autor: Beatka33
Przecież zawsze pojawiają się lepsze i gorsze momenty. Sęk w tym, że jeśli nie będziecie w stanie przejść tych gorszych, to związek może nie przetrwać. Moim zdaniem terapia w takich miejscach jak https://psychomedic.pl/psychiatra-wroclaw/ może być dla Was czymś niesamowicie pomocnym, więc koniecznie tam zajrzyjcie i sami się przekonajcie, jakie stwarza to możliwości poprawy dla Waszego związku.

Re: Poradnia psychologiczna

: 18 lis 2021, 6:08
autor: diegh
Wiesz, łatwo jest powiedzieć: "idź do psychologa jak najwcześniej". Ja wiedziałem, że potrzebuję pomocy, ale zwlekałem, jak tylko mogłem, bo pójście do specjalisty traktowałem, jako przyznanie się do porażki. Na szczęście odważyłem się i skorzystałem z pomocy psychologa w Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum https://www.fundacjameritum.com/kontakt w Sosnowcu. Pierwsze spotkanie było przełomowe, gdy w końcu zasięgnąłem pomocy, to otworzyłem się i ta terapia faktycznie zaczęła przynosić efekty. Psychologa mam naprawdę godnego polecenia, to kompetentny człowiek, który ma doświadczenie i odpowiednie umiejętności interpersonalne, by pracować z pacjentami.