Strona 1 z 1

Broda

: 02 lis 2020, 23:36
autor: Zofnała75
Kształt brody (podobnie jak kształt nosa) ma istotne znaczenie dla proporcji twarzy. Dlatego dzięki jej korekcie https://www.mandalaclinic.com/oferta/plastyka-brody/, poprzez powiększenie lub redukcję, możesz uzyskać znaczną poprawę profilu twarzy.

Re: Broda

: 23 lis 2020, 18:42
autor: Bożenka
Według mnie nic nie wygląda tak dobrze jak naturalność. Dlatego raczej nie zdecydowałabym się na taki zabieg. Wolę domowe metody na poprawę urody, jak chociażby regularne masowanie twarzy - https://www.cocolita.pl/masaz-twarzy W ten sposób można wtłaczać składniki odżywcze w skórę czy też pozbyć się cieni pod oczami. Sama codziennie staram sięmasować twarz i już widzę pierwsze efekty bardziej promiennej i zdrowej cery.

Re: Broda

: 18 maja 2021, 11:07
autor: Wafełł
A jakich kosmetyków do pielęgnacji brody używacie? Ja dopiero jestem na etapie zapuszczania ale chciałbym od razu profesjonalnie o nią dbać, żeby była zdrowa i też dobrze się prezentowała. Przeglądam różne kosmetyki do brody tutaj https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... -WASY.html ale nie wiem co wybrać. Może ktoś mi doradzi?

Re: Broda

: 11 paź 2021, 21:37
autor: Brodaćko
Oprócz dobrej genetyki i samodzielnego dbania o brodę niezbędne jest oddanie jej pod ostrze Barbera rzemieślnika. Taki człowiek wyciągnie 100 procent piękna z brody, a także udzieli fachowych porad jak o nią dobrze dbać. Takiego znam, chodzę do niego i nie przestanę do końca świata, bo robią zajebistą magię na mojej brodzie. Salon nazywa się Gorilla Barber Shop i mieści w Chorzowie https://www.gorillabarbershop.com.pl/kontakt Muszę dodać, że mali mężczyźni też są mile widziani w salonie.