Strona 1 z 1

Ocieplanie poddasza

: 24 sie 2020, 23:40
autor: patryczek71
Hej szukam najlepszej metody na ocieplanie poddasza.
Doradzcie coś dobrego

Re: Ocieplanie poddasza

: 24 sie 2020, 23:44
autor: kamil999
Ja polecam z doświadczenia pianę pur sporo osób jest zadowolonych z tego rodzaju ocieplenia w tym i ja również. Jeżeli szukasz firmy, która specjalizuje się w tego rodzaju ociepleniach to polecam sprawdzoną https://www.pluimers.pl/ocieplenie-poddasza/. Korzystałem z ich usług rok temu, wszystko wykonane bardzo sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie.

Re: Ocieplanie poddasza

: 25 sie 2020, 6:45
autor: nomarter
Najlepszym rozwiązaniem jest chyba piana PUR


_________________________
korekcja odstających uszu

Re: Ocieplanie poddasza

: 25 sty 2021, 22:56
autor: ćchetteli
Mogę powiedzieć, że jako osoba, która właśnie skończyła swoją budowę, nie zwlekaj i skontaktuj się z zespołem profesjonalistów. Współpracowaliśmy z firmą Dipam, która zajmuje się w szczególności ocieplaniem stropodachu pianką pur. Działają w tej dziedzinie od wielu lat i weszli na rynek europejski. Dach to najważniejsze miejsce w domu, dlatego prace powinny być najwyższej jakości i niezawodności. Możesz odważnie zaufać firmie DIPAM

Re: Ocieplanie poddasza

: 04 mar 2021, 12:19
autor: łukasz
Przed ocieplaniem poddasza warto pomyśleć o dobrym jakościowo dachu. Na przykład https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ ;) Po wyborze dobrego dachu możemy pomyśleć o ociepleniu. Polecam tą firmę bo mi również robili dach i wyszło bardzo profesjonalnie.

Re: Ocieplanie poddasza

: 22 mar 2021, 18:05
autor: rita32
Jeśli chodzi o ocieplanie poddasza, to słyszałam, że takie prace wykonuje firma z Krakowa https://www.izolmax.pl/ . Ich oferta jest bogata, ale mają doświadczenie ponad 10-letnie, więc na pewno można im zaufać. Działają na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Ocieplenia wykonują celulozą, co pozwala na szybkie ukończenie prac. Metoda podobno jest skuteczna.

Re: Ocieplanie poddasza

: 16 kwie 2021, 15:22
autor: Roboń
Jak skuteczna hydroizolacja dachów i fundamentów to koniecznie zwróćcie uwagę na rozwiązania marki Icopal u których znajdziecie najwyzszej jakości materiały które cechują się standardem jak Papy w Technologii Szybki Profil® SBS oraz System Bezpieczny Fundament Icopal który posiada już skuteczne rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, co także jest potwierdzeniem ich standardów.

Re: Ocieplanie poddasza

: 06 maja 2021, 8:40
autor: Franuś89
Sporo osób szuka firmy, która ociepla poddasze dlatego też warto wspomnieć o https://www.izox.pl/ Ta firma oferuje ocieplenia poddasza, stropodachy, ściany karton gips, budynków szkieletowych, a nawet pustki pomiędzy murami. Według mnie warto zapoznać się z ich ofertą.

Re: Ocieplanie poddasza

: 06 maja 2021, 11:18
autor: Michalina_12
Plecaki i nie tylko ma brytyjka i właśnie na takie produkty spoglądam w internecie. Jak najbardziej opłaca się spoglądać na takie produkty, bo będzie można właśnie dzięki nim ulepszać swoje stylizacje, nawet te codzienne. A zakupy online jeszcze nigdy nie były tak proste.

Re: Ocieplanie poddasza

: 27 cze 2021, 21:07
autor: hałas
Wielu moich znajomych ocieplało wełną https://www.knaufinsulation.pl/ i sprawdza się i zimą, trzyma ciepło, i latem - nie przepuszcza ciepła - dokonała alternatywa dla wszechobecnej teraz piany do której osobiście nie mam zbyt dużego zaufania. Ja ocieplam Kanufem

Re: Ocieplanie poddasza

: 22 lip 2021, 9:52
autor: żółw
Ocieplaliśmy poddasze pianą, bo sporo o tym czytaliśmy i sprawdzaliśmy opinii, a te informacje nas do tego rozwiązania przekonały. Do wykonania izolacji poddasza zatrudniliśmy specjalistów z firmy Spray https://www.spray-pur.com/izolacja-poddaszy z Elbląga. Ich oferta jest oczywiście znacznie szersza, ocieplają całe budynki piana, od fundamentów. Ceny mają korzystne, są jak najbardziej rzetelni, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.

Re: Ocieplanie poddasza

: 04 sie 2021, 8:48
autor: Adrianł66
Polecam kontakt z firmą Termil (www.termil.pl). Pod kątem pianki PUR to faktycznie wieloletnie doświadczenie więc jeśli masz jakieś wątpliwości co do pianki to można na nich liczyć i sprawnie będą w stanie wszystko wytłumaczyć, podzielić się swoimi opiniami. Oczywiście można także liczyć a ich usługi i wykonanie natrysku takiej pianki.

Re: Ocieplanie poddasza

: 12 sie 2021, 7:15
autor: akń
My w końcu też się już za to zabraliśmy. Musieliśmy ocieplić poddasze, bo chcieliśmy zrobić tam sobie dodatkowy pokój, wykorzystać jakoś tę przestrzeń. Ociepleniem naszego poddasza zajęła się firma PROXIMO https://www.proximo-izolacje.pl/izolacj ... a-poddasza z Pecna, ich oferta jest szeroka, posiadają korzystne ceny, no i są rzetelni. Prace wykonali bez problemu, polecam ich gorąco.

Re: Ocieplanie poddasza

: 14 sie 2021, 9:32
autor: aidoą
U nas poddasze stało do wykończenia, skupiliśmy się na reszcie domu, a jak już ją skończyliśmy, to przyszedł czas na ocieplenie i adaptację poddasza. Ocieplenie było wykonane pianą, bo było to najbardziej opłacalne. Skorzystaliśmy z usług firmy DACH-PRO https://izolacja-piana-bialystok.pl/oci ... -poddasza/ z Białegostoku i był to doskonały pomysł. Mają szeroki zakres usług, ocieplają nawet całe domy, mają korzystne ceny, pracują porządnie, dokładni i szybko, szczerze wam ich polecam.

Re: Ocieplanie poddasza

: 17 wrz 2021, 23:31
autor: Miraż
Generalnie w takich sytuacjach rewelacyjnie egzamin zdaje pianka PUR. Polecam odezwać się do firmy Izolmax, specjalizują się w takich pracach. U nas akurat robili ocieplenie domu szkieletowego https://www.izolmax.pl/izolacja-domu-sz ... korzystac/ ale wiem, że jeśli chodzi o tego typu usługi, to są wszechstronni :)

Re: Ocieplanie poddasza

: 12 maja 2022, 13:23
autor: Fijal14
Pianka sama w sobie to bardzo dobra opcja, ale musisz mieć profesjonalistów, którzy będą odpowiadali za jej wykonanie. U mnie w okolicach Katowic korzystałem z oferty https://ekopur-system.pl Działają też w okolicznych województwach, jeśli gdzieś indziej to szukaj kogoś kto zagwarantuje pracę na dobrych maszynach i dokumentację o tym jaka była pianka. Z pianką można zrobić izolację dużo szybciej niż z wełną. Ale trzeba też mieć kogoś kto będzie w stanie to prawidłowo zrealizować.