Strona 1 z 1

Pomysł na biznes

: 13 gru 2019, 21:11
autor: Ardi
Witam! od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad zalozeniem wlasnego biznesu - takiego zwiazanego z rolnictwem. Mam dokladniej na mysli hodowlę bydła. Słyszałem jednak że trzeba sie do tego dobrze przygotowac, choćby ze względu na mykotoksyny ,które szkodzą zwierzętom karmionym paszą. Muszę więc zakupić odpowiednie sorbenty i zadbać o higienę ściółki. Mielibyscie moze jeszcze jakies porady ?

Re: Pomysł na biznes

: 17 gru 2019, 13:19
autor: marydomar
Pomysłów na biznes możesz mieć naprawdę sporo, jednak żeby dobrze funkcjonował już na samym początku trzeba przemyśleć i przekalkulować wiele rzeczy. Jako właściciel musisz dużo rzeczy kontrolować, koordynować i nadzorować. Aby to usprawnić przyda się dopasowane do potrzeb firmy oprogramowanie. To rozwiązanie, które decyduje się wdrożyć wiele różnych firm. Nawet przychodnie lekarskie decydują się na takie programy. Tam coraz większą popularnością cieszy się Medchart. Wiele ma jego temat znajdziesz na https://medchart.pl/baza-wiedzy . Posiada on wiele zalet, które ułatwiają codzienną pracę w takim miejscu. Działa w chmurze dzięki czemu dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera.

Re: Pomysł na biznes

: 17 gru 2019, 17:44
autor: cleftjaw
Jeśli interesują was urządzenia skierowane do sektora przemysłu, to zachęcam was wszystkich do sprawdzenia tej strony internetowej: http://www.teknomatik.pl/. Znajdziecie tam ofertę firmy, która zajmuje się budową maszyn i systemów dla na przykład linii produkcyjnych. Naprawdę świetna firma.

Re: Pomysł na biznes

: 17 gru 2019, 20:14
autor: Erejka
Sam pomysł to bardzo ważna rzecz, jednak tu według mnie ważniejsze jest samo odpowiednie działanie, rozplanowanie sobie wszystkiego. Ja chce otworzyć własny salon kosmetyczny i teraz stawiam na szkolenia. Także zainteresowała mnie oferta od https://kazaro.pl Mają tu meble i urządzenia kosmetyczne.

Re: Pomysł na biznes

: 22 gru 2019, 21:29
autor: Roman77
Pomysł to jedno, a wykonanie to coś innego. Właśnie dlatego powinniście dobrze rozważyć współpracę z odpowiednimi kontrahentami. Na przykładzie http://proorganika.com.pl/system-rurowy-jacob/ świetnie widać, że dzisiaj jesteście w stanie znaleźć rozwiązania, które będą w stanie najlepiej wpłynać na Wasz biznes. Warto mieć to na uwadze.