Jakie uczelnie polecacie?

Inne tematy.
łukasz95343

Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: łukasz95343 »

Mój syn wybiera się w przyszłym roku na studia i szukam wspólnie z nim odpowiedniej uczelni. Zależy nam na takiej, która będzie miała wiele różnych możliwości, dobrą renomę, wysoki poziom oraz przede wszystkim będzie można tam znaleźć nowoczesne i przyszłościowe kierunki.
powuś0304

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: powuś0304 »

Studiuje na AEH psychologię - uczelnia świetnia! Polecam, jeśli się zastanawiacie to warto, bo to uczelnia przyjazna studentom i ma dobry poziom nauczania. Do tego świetna atmosfera, dzięki czemu studia będziecie świetnie wspominać. Może taką uczelnię sprawdźcie?
mkiś433

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: mkiś433 »

Idę na taki kierunek, jak zarządzanie przedsiębiorstwem i wybrałam studia i uczelnię w Warszawie - AEH. Ciekawa możliwość i ciekawe połączenie prawa z biznesem. Wyjątkowy kierunek i świetna uczelnia, która na pewno pomoże osiągnąć odpowiednie efekty.
MarekŻ

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: MarekŻ »

Ja ze swojej strony mogę doradzić Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/pl/oferta To świetna uczelnia, z wysokim poziomem nauczania i wieloma ciekawymi kierunkami jak bezpieczeństwo wewnętrzne, prawo urzędnicze, zarządzanie czy pedagogika. Kadra z którą my mieliśmy do czynienia na kierunku prawo urzędnicze też bardzo w porządku, także ja po całości oceniam tę uczelnię jak najlepiej.
majuś4433

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: majuś4433 »

No powiem Wam szczerze, że bardzo ciężko jest wybrać odpowiednią uczelnię, więc również zastanawiam się nad dwoma, aby wybrać tą jedną, która spełni moje oczekiwania edukacyjne. Przyznam szczerze, że edukacja jest dla mnie bardzo ważna i przykładam się do swojej nauki, jak tylko mogę.
januś4332

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: januś4332 »

A ktoś ukończył już AEH w Warszawie. Jeśli tak, to jaki kierunek? Zastanawiam się nad kilkoma i nie mam pojęcia, na co konkretnie się zdecydować. Interesuje mnie również to, jak później postrzegane jest na ścieżce zawodowej ukończenie konkretnie tej uczelni. Z góry dziękuję za informacje.
owiś43222

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: owiś43222 »

Powiem Wam szczerze, że zawsze miałem problem z podjęciem poważnych decyzji, jeśli chodzi o studia i inne ważniejsze plany. Na szczęście zawsze wiedziałem, gdzie szukać wsparcia i dzięki temu jestem aktualnie w tym miejscu, w którym jestem i z tego położenia jestem zadowolony.
wewuś4004

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: wewuś4004 »

Ja ukończyłam zarządzanie na AEH, no i przyznam, że zadowolona jestem bardzo, ponieważ pozwoliło mi to zdobyć wiedzę, którą teraz wykorzystuję w swoim zawodzie i w swojej karierze. Polecam wybrać właśnie tą uczelnię, ja konkretnie jestem po zarządzaniu i ten kierunek polecam.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: Kuba77 »

Witam, niedlugo rozpoczyna się rekrutacja,a ja stoję przed wyborem kierunku i uczelni. Pasjonują mnie języki obce,a wprzyszlosci chcialabym zajmowac się biznesem. Co sądzicie o tym kierunku https://www.ssw-sopot.pl/business-and-languages/ Czy waszym zdaniem jest przyszłościowy?
kamiś4043

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: kamiś4043 »

A co powiecie na taki kierunek, jak ten - https://ult.edu.pl/studia/budownictwo-drog-i-mostow/ . Jest to kierunek budownictwo dróg i mostów, no i chyba nikomu nie trzeba mówić, jak bardzo ważny jest to kierunek, jak przyszłościowy i jak potrzebny, więc myślę, że po takich studiach nie ma problemów z pracą.
ińczyk

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: ińczyk »

Osobiście uważam, że obecnie studiować się powinno wyłącznie przyszłościowe kierunki. Oczywiście, kluczem do sukcesu jest znalezienie kierunku, który nie tylko jest przyszłościowy, ale również, który będzie nas interesować. Sam, wybrałem psychologię i studia na uczelni AEH w Warszawie - polecam.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: Kuba77 »

Witam,jestem matką dwójki dzieci,ale w tym roku postanowiłam,że pójdę na studia. Zalezy mi na rozwoju,dlatego pomyślalam,ze pojde na studia podyplomowe,aby dalej rozwijac sie w swoim zawodzie i miec wieksza szanse na awans. https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... ry-place/ Co sądzicie?
heniuś

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: heniuś »

Uważam, że wybór uczelni powinien zostać dokładnie przemyślany. Skorzystajmy z oferty uczelni cieszącej się dobrymi opiniami oraz posiadającej kierunki, które wpisują się w Twoje zainteresowania. Osobiście uważam, że studiować powinno się kierunki, którymi jednak się interesujemy. Uczelnią, którą mogę Tobie polecić jest AEH w Warszawie.
joachimmł

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: joachimmł »

Bardzo dobry, przyszłościowy kierunek to bezpieczeństwo wewnętrzne. Ja kończyłem je w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie https://wsgk.com.pl/ Pracuję w zawodzie, zarabiam sensownie i jestem zdecydowanie zadowolony z wyboru uczelni i ścieżki zawodowej.
bartuś04045

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: bartuś04045 »

Ja uważam, że administracja to bardzo dobry kierunek, sam go studiowałem i to był dobry wybór, po administracji w wielu biurach Was zatrudnią, także nie ma problemu z pracą. Ja kończyłem ten kierunek na AEH w Warszawie. To bardzo dobra uczelnia z fajną kadrą i wysokim poziomem nauczania.
Wituś

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: Wituś »

Wcale się nie dziwię. Sam również kończyłem prywatne studia na https://www.ssw-sopot.pl/wzornictwo/ . Zaczynałem na publicznej uczelni więc mam porównanie. Uczelnia łączy wszechstronne nauczanie oraz nauczanie specjalistyczne z zagwarantowaniem studentom możliwości zdobywania także wiedzy praktycznej.
duśkaa

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: duśkaa »

W Warszawie jest całkiem sporo fajnych uczelni. Jeśli chodzi o kierunki medyczne to zdecydowanie warto rozważyć rekrutację na Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Ja sama jestem tu obecnie na pielęgniarstwie :) wysoki poziom, super zajęcia, sporo praktyk. pojawiają sie też nowe kierunki, z tego co wiem niebawem ma ruszyć psychologia i optometria :)
ojśka

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: ojśka »

duśkaa pisze: ↑21 lip 2021, 12:24 W Warszawie jest całkiem sporo fajnych uczelni. Jeśli chodzi o kierunki medyczne to zdecydowanie warto rozważyć rekrutację na Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Ja sama jestem tu obecnie na pielęgniarstwie :) wysoki poziom, super zajęcia, sporo praktyk. pojawiają sie też nowe kierunki, z tego co wiem niebawem ma ruszyć psychologia i optometria :)
ja też kończyłam ta uczelnię rok temu, teraz już pracuje w zawodzie :) skończyłam fizjoterapię, też polecam ten kierunek :) uczelnia ogólnie na bardzo wysokim poziomie, faktycznie jest dużo ćwiczeń i zajęć praktycznych co bardzo ułatwia naukę.
barbar
Posty: 188
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: barbar »

W Warszawie też polecam AEH. Uczelnia oferuje wiele ciekawych kierunków, mają wykwalifikowaną kadrę, stawiają na rozwój, wspierają inicjatywy studentów. Naprawdę długo już edukują i stale utrzymują wysoki poziom kształcenia. Na pewno ze studiów w tym miejscu będziecie zadowoleni.
Bartuś33

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: Bartuś33 »

Jeśli poszukujesz przyszłościowego kierunku to szukaj studiów gdzie uzyskasz tytuł inżynier informatyk bo z takim wykształceniem pracę masz od ręki. Informatyka to przyszłość i długo jeszcze będzie na topie jeśli chodzi o zarobki. Osoba która ma wiedzę z tego zakresu nie będzie biedować i szukać pracy.
aśkowo

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: aśkowo »

Szkoła Służb Medycznych Collegium https://www.collegium.com.pl/ w Warszawie to dobry wybór dla osób, które chcą się kształcić w którymś z kierunków medycznych. Wydaje mi się, że trudno o lepszą szkołę, zwłaszcza jeśli staramy się być kimś odpowiedzialnym i pomocnym innym. Ja się tu dobrze czuję.
ładoga1

Re: Jakie uczelnie polecacie?

Post autor: ładoga1 »

Myślę, że w takiej sytuacji przydać Wam się mogą także specjalistyczne książki na studia . Warto wiedzieć, że Księgarnia PWN ma bardzo duży wybór podręczników akademickich i innych pomocy naukowych w swojej ofercie. Polecam rzucić okiem na to, czym jest biochemia książka: https://pzwl.pl/Biochemia,84867195,p.html .
ODPOWIEDZ