tabletki poronne

Zabawki erotyczne, libido, bielizna, związki. Wszystko o seksie.
Awatar użytkownika
etna7
Posty: 206
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:51

tabletki poronne

Post autor: etna7 »

Witajcie potrzebuję na już tabltki poronne bez recepty , niestety nie wiem dokładniej co i jak i gdzie je zamówić, stało się tak, ze niestety prezerwatywa nas zawiodła a naprawdę teraz to nie czas na dziecko.
ćma

Re: tabletki poronne

Post autor: ćma »

bez recepty? a są takie w ogóle? nie słyszałam żeby legalnie można było coś takiego kupić .......... :)
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 121
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: tabletki poronne

Post autor: pattka »

Ja też chyba nie słyszałam o czymś takim ale może dlatego że stosuję skuteczną antykoncepcję, mam tabletki vines i jak dotąd nie zaliczyłam wpadki więc nie interesowałam się takimi tematami
PatrycjaŁ

Re: tabletki poronne

Post autor: PatrycjaŁ »

Jedyna chyba strona z tabletkami poronnymi to https://tabletki-poronne.com która nie oszukuje. Sama zamówiłam i polecam
Aguś

Re: tabletki poronne

Post autor: Aguś »

Bywa tak, że na tabletki jest za późno, a w naszym kraju próżno kobietom szukać pomocy. Szkoda, że nasze władze nie biorą przykładu z Czechów, gdzie aborcja jest legalna do 12 tygodnia ciąży. Dobrze, że chociaż tam można liczyć na wsparcie i nie trzeba bardzo daleko jechać zwłaszcza gdy mieszka się na południu kraju. Zaraz za polsko-czeską granicą jest klinika Stonava.
Agatą

Re: tabletki poronne

Post autor: Agatą »

Właśnie że Girlinneed.pl to oszuści , strona przekierowuje na https://tabletki-poronne.com - nie uzyskacie tam żadnej pomocy.
Ja zamówiłem z serwisu Poronne.org i otrzymałam leki po 4 dniach, gdyż wysyłane są z zagranicy. Kuracja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: tabletki poronne

Post autor: pertyno »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.wypadkiwpracy.co.pl

rozbite porsche kraków
izuniaś@interia.pl

Re: tabletki poronne

Post autor: izuniaś@interia.pl »

etna7 pisze: ↑01 lip 2020, 10:02 Witajcie potrzebuję na już tabltki poronne bez recepty , niestety nie wiem dokładniej co i jak i gdzie je zamówić, stało się tak, ze niestety prezerwatywa nas zawiodła a naprawdę teraz to nie czas na dziecko.
O kurcze, wejdz jak najszybciej na stronę https://www.kliniki-czechy.pl/!!
uśia

Re: tabletki poronne

Post autor: uśia »

Agatą pisze: ↑31 maja 2021, 14:31 Właśnie że Girlinneed.pl to oszuści , strona przekierowuje na https://tabletki-poronne.com - nie uzyskacie tam żadnej pomocy.
Ja zamówiłem z serwisu Poronne.org i otrzymałam leki po 4 dniach, gdyż wysyłane są z zagranicy. Kuracja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Jeśli tobie się udało to gratulacje, ale tabletki to najgorsza z możliwych opcji usunięcia ciąży.. Nie dość, że skuteczność jest niska to i bóle, które towarzyszą temu "Zabiegowi" są nie do zniesienia. Jeśli ma dojść do aborcji to zdecydowanie warto wybrać klinikę. Znam jedną z Czech: https://www.klinika-opava.pl/ i polecam.
Ałina

Re: tabletki poronne

Post autor: Ałina »

Najlepiej pomyśleć wcześniej o zabezpieczeniu, teraz jest tyle możliwości, jest naprawdę ogromny wybór różnego rodzaju antykoncepcji. Sama od lat stosuję belarę, nie mam po niej żadnych skutków ubocznych. Złagodziły mi pms, miesiączki są o wiele krótsze. I co najważniejsze mam w pełni zabezpieczenie.
Czarna

Re: tabletki poronne

Post autor: Czarna »

Pomogę, 300 zł za 12 tabletek Arthrotecu Forte. Wysylka za pobraniem, Paczkokat lub odbiór osobisty jeśli ktoś się obawia oszustwa.
Proszę pisać [email protected]
12 tabletek arthrotecu wystarczy beż potrzeby zażywania Mifepristonu, który jest w Polsce trudno dostępny. Gwarantuję oryginalne tabletki oraz wsparcie mailowe w przeprowadzeniu zabiegu.
Gość37

Re: tabletki poronne

Post autor: Gość37 »

Witam wszystkich serdecznie. W ostatni czasie zmagałam się z problemem niechcianej ciąży. Zainteresowałam się tematem aborcji za pomocą leków i szperając w internecie natknąłam się na serwis oferujący sprawdzone oryginalne tabletki wczesnoporonne. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji jak ja i nie wiesz gdzie sie udać , bez wahania skorzystaj z ich pomocy. Na pewno pomogą Ci rozwiązać problem który Cię dręczy. W moim przypadku tak własnie było. :mrgreen:
Anna

Re: tabletki poronne

Post autor: Anna »

Myślicie że kobiety które dokonały aborcji tak chętnie się tym chwalą na forach, wychwalając strony z których korzystały? To oszuści właściciele tych stron którzy szukają naiwnych kobiet. Nie dajcie się nabrać. Poza woman on web czy womanhelpwoman nie ma żadnej polskiej strony oferującej pomoc. Tamte strony należą do organizacji wysyłających tabletki z Holandii. Jeżeli już zależy wam ma czasie to szukajcie prywatnych sprzedawców, a nuż się uda że dobrze traficie .
Marysia

Re: tabletki poronne

Post autor: Marysia »

Witam serdecznie jeśli jest tutaj kobieta która potrzebuje wsparcia i tabletek napisz do mnie wspólnie coś zaradzimy jestem w stanie Ci pomóc. Marysia
[email protected]

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Zapraszam serdecznie obiecuje że możesz na mnie liczyć i się nie zawiedziesz :) kobiety muszą się wspierać
Sandra

Re: tabletki poronne

Post autor: Sandra »

Witam dziewczyny jeśli macie mało czasu i potrzebujecie szybkiej sprawdzi Ej pomocy to polecam [email protected] ta Pani wszystko mi wytłumaczyła szybka wysyłka również za pobraniem paczka dyskretnie zapakowana w folie babelkowa dziękuję raz jeszcze i polecam z całego serca 💕

:) :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jenay

Re: tabletki poronne

Post autor: Jenay »

Jeśli chcecie zamówić prawdziwe tabletki i nie zostać oszukane piszcie do [email protected] jak jedyna mi pomogła reszta to oszuści!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meble postarzane
Alabama157

Re: tabletki poronne

Post autor: Alabama157 »

Cześć dziewczyny. Uważajcie na strony z tabletkami poronnymi o wątpliwej reputacji - jest ich bardzo dużo - ja sama się kilka razy już nadziałam, ale w końcu znalazłam odpowiedni serwis. Jeśli chcecie kupić sprawdzone leki wejdżccie na stornę Wolna-aborcja.com- tam dostaniecie oryginalne preparaty w dobrej cenie. Dodatkowo możecie skonsulotwać swój porblem online lub zadzwonić pod podany na stronie numer telefonu. Naprawdę szczerze polecam tą stronę wszystkim potrzebującym kobietom.
Katarzyna

Re: tabletki poronne

Post autor: Katarzyna »

Przestrzegam wszystkie kobiety, które szukają tabletek poronnych w internecie. Uważajcie na Sandrę hajduk oraz inne podobnie działające osoby, to wszystko jedno wielkie oszustwo. Tylko czekają na zdesperowane kobiety, żeby je oszukać i wyłudzić pieniądze. Dziewczyny..... w internecie nie znajdziecie żadnej strony z tabletkami poronnymi, gdyż wszystkie sklepy internetowe to ściema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olcia

Re: tabletki poronne

Post autor: Olcia »

Przestrzegam przed Panią Sandra Hajduk
To oszustka . Okazało się że po wysłaniu pieniędzy , tabletek nie dostałam a jej Emil nie odpowiada .... Naprawdę kolejna osoba mnie tak oszukała to jest nie zrozumienia . Jak tacy ludzie żerują w takich sprawach
Jestem załamana już 3 raz mi się tak trafiło, nie wiem co robić
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:,..,...............................................,......................
Gość

Re: tabletki poronne

Post autor: Gość »

Hej jeśli chcesz i nadal potrzebujesz wsparcia mogę Ci coś doradzić [email protected]
Sama zostałam oszukana wiele razy zostałam bez pieniędzy i jeszcze musiałam pożyczać, ale wkońcu mi się udało
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@1111111111111111111111111112223332211122211111111111111111111111111111111111211111111111111222223333333222211123444443222345ty53222

baracuda hunter
Hejka001

Re: tabletki poronne

Post autor: Hejka001 »

Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje mam jeden zestaw bo mi się nie przydał jednak. Napisz a się dogadamy 665012334. <-------------------------------......................................................................................................................................................................................................................................................................... ............................................................................................ ...................................................................................... . . ... ..........
Katarzyna

Re: tabletki poronne

Post autor: Katarzyna »

Dziewczyny nie dajcie się zwieść. Znowu próbują wyłudzić od was pieniądze. Jedna pisze że też została oszukana wiele razy a potem podaje a mail z adresem. Czy to nie dziwne????????? Ja teraz jeśli miałabym się zdecydować na tabletki to wybrałabym kontakt telefoniczny i za pobraniem. Nigdy więcej takiej sytuacji. Pozdrawiam wszystkie kobiety będące w podobnej sytuacji.
¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katarzyna

Re: tabletki poronne

Post autor: Katarzyna »

Dziewczyny nie dajcie się zwieść. Znowu próbują wyłudzić od was pieniądze. Jedna pisze że też została oszukana wiele razy a potem podaje a mail z adresem. Czy to nie dziwne????????? Ja teraz jeśli miałabym się zdecydować na tabletki to wybrałabym kontakt telefoniczny i za pobraniem. Nigdy więcej takiej sytuacji. Pozdrawiam wszystkie kobiety będące w takiej samej sytuacji co ja.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ania

Re: tabletki poronne

Post autor: Ania »

Kochane udało mi się! Zamówiłam tabletki ze strony womenonweb i dotarły!!!!!!!!!!!
JEŚLI macie możliwość to dołączcie sobie do strony na Facebooku aborcyjny dream team jest tam wiele kobiet, które przeszły to samo napewno wam pomogą. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ania

Re: tabletki poronne

Post autor: Ania »

Kochane udało mi się! Zamówiłam tabletki ze strony womenonweb i dotarły!!!!!!!!!!!
JEŚLI macie możliwość to dołączcie sobie do strony na Facebooku aborcyjny dream team jest tam wiele kobiet, które przeszły to samo napewno wam pomogą. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iwona

Re: tabletki poronne

Post autor: Iwona »

Potrzebujesz pomocy masz mało czasu straciłaś już nadzieję możesz na mnie liczyć pomogę Ci zdobyć to czego potrzebujesz zadzwoń do mnie pod numer telefonu
500365579
Porozmawiamy i wspólnie rozwiążemy ten problem. Zapraszam
**************************'*****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************'' '' '' '' '' **************
Gość

Re: tabletki poronne

Post autor: Gość »

[email protected]



]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


[email protected]
Czarna

Re: tabletki poronne

Post autor: Czarna »

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogę, 300 zł za 12 tabletek Arthrotecu Forte. Wysylka za pobraniem ze sprawdzeniem lub za pobraniem do paczkomatu.

Proszę pisać [email protected]

SZYBKA WYSYŁKA!!!

12 tabletek arthrotecu wystarczy do 8 tygodnia bez potrzeby zażywania Mifepristonu, który jest w Polsce niemal niedostępny. Gwarantuję oryginalne tabletki z apteki. Instruuję w przeprowadzeniu zabiegu.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Monika

Re: tabletki poronne

Post autor: Monika »

Sprzedam 12 tabletek leku Arthrotec (zawierającego 0,2 mg mizoprostolu). Kwota jaka mnie interesuje to 250zł z wysyłką. Mogę wysłać zdjęcia z datą i jakimkolwiek wybranym słowem przez osobę zainteresowaną zakupem. Kontakt do mnie to [email protected]
Oszustów ostrzegam, że będę umieszczała mojego maila na zdjęciach tak aby był widoczny, więc nie łudźcie się, że uda wam się wykorzystywać moje fotki jako swoje !!!

........................................................................
tabletkiporonne.org

Re: tabletki poronne

Post autor: tabletkiporonne.org »

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić tabletki poronne, to dobrze trafiłaś. Zapewniamy szybką dostawę, anonimowe płatności, bezpieczne produkty, wsparcie lekarza i edukacje z zakresu aborcji farmakologicznej. Jesteśmy organizacją, która pomoże Ci usunąć ciążę w bezpieczny sposób, dzięki tabletce poronnej skutecznej w 97% do 9 tygodnia ciąży. Jeśli zadajesz sobie pytanie czy tabletki poronne są bezpieczne? Możemy z całą pewnością Ci odpowiedzieć, że usunięcie ciąży tabletkami wczesnoporonnymi to obecnie najbezpieczniejsza metoda, stosowana codziennie przez miliony kobiet na całym świecie.

https://tabletkiporonne.org/
Ola25

Re: tabletki poronne

Post autor: Ola25 »

Dziewczyny jeśli potrzebujecie pomocy napiszcie do Pani Dorotki szybki kontakt szybka wysyłka przede wszystkim miła Pani która wszystko wyjaśniła i uspokoiła mnie. [email protected] polecam :)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Magdalena.92.95

Re: tabletki poronne

Post autor: Magdalena.92.95 »

Dzień dobry posiadam zestaw do aborcji farmakologicznej jeśli ktoś jest zainteresowany podaje mój adres e-mail
[email protected]
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Katarzyna12121212

Re: tabletki poronne

Post autor: Katarzyna12121212 »

:cry: Moge prosić kogoś bez fejk kąt o pomoc ?bo co dzwonię na jaki :x :lol: :lol: :arrow: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :? :? :? :? :? :? :? :? :shock: :shock: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: kolwiek numer to nikogo jakby tu nie było czy jak pisze meila to tak samo proszę by odezwał się ktoś wiarygodny. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:......................,............... .

:P :arrow: :idea: :arrow: :idea: :| :| :| :| :lol: 8-) :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :| :| :| :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) :arrow: :? :idea: :idea: :idea: :idea: :?

........................................ ....... .......... ..
Kamila

Re: tabletki poronne

Post autor: Kamila »

Proszę się odezwać do mnie [email protected]

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
:arrow: :idea: :idea: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :arrow: :idea:
Olcia

Re: tabletki poronne

Post autor: Olcia »

Katarzyna potrzebujesz pomocy? Znam pewną stronę gdzie mogą Ci pomoc .........
Jeżeli jesteś zainteresowana podaj swojego email odezwę się do Ciebie.
:!: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Dr.Qn

Re: tabletki poronne

Post autor: Dr.Qn »

Dzień dobry.
Jeżeli jesteś zdecydowana na przerwanie ciąży pomogę w dobraniu odpowiedniego leku.
Oferujemy tabletki poronne zestaw 12+1 - Mifepriston + Mizoprostol - leki mają skuteczność 99% do 9 tygodnia ciąży.W kazdym zestawie jest instrukcja stosowania.
www.klinikaporonna.pl
Dzień dobry.
Jeżeli jesteś zdecydowana na przerwanie ciąży pomogę w dobraniu odpowiedniego leku.
Oferujemy tabletki poronne zestaw 12+1 - Mifepriston + Mizoprostol - leki mają skuteczność 99% do 9 tygodnia ciąży.W kazdym zestawie jest instrukcja stosowania.
www.klinikaporonna.pl
Katarzyna

Re: tabletki poronne

Post autor: Katarzyna »

Witaj, jeśli potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji związanej z niechciana ciąża, zapraszam do mnie [email protected]
W dzisiejszych realiach ciężko uzyskać pomoc w naszym kraju wiele kobiet zmaga się z krytyka skierowana w nie jeśli podejmą taką decyzję. Jestem tutaj aby Cię wesprzec i pomoc w uzyskaniu konkretnej pomocy.
Zapraszam tylko kobiety zainteresowane, które potrzebują pomocy na meile od kobiet przeciwnych takim decyzjom nie będę odpowiadać. Pozdrawiam
Katarzyna
Dorota Women

Re: tabletki poronne

Post autor: Dorota Women »

Witam zapraszam do zamówień zestawów do aborcji farmakologicznej. W sprzedaży trzy różne zestawy w różnych cenach po więcej informacji zapraszam na mój email [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Sebastian

Re: tabletki poronne

Post autor: Sebastian »

Dzień dobry mam do odsprzedania jeden zestaw wszystko oryginalnie zapakowane z datą ważności do 2023roku zamówiliśmy z żoną dwa zestawy na wszelki wypadek ale udało się z jednym :) jeśli ktoś potrzebuje pomocy można do mnie napisać na email wtedy udzielę więcej informacji [email protected]
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :?: :?: :?:
Martulka

Re: tabletki poronne

Post autor: Martulka »

Witam serdecznie kobiety w ciężkiej sytuacji życiowej... jeśli potrzebujesz realnej pomocy z tabletkami możesz się zgłosić do mnie sama niedawno takiej potrzebowałam i bardzo długo szukałam aż wkońcu się udało. Pomogę jednej Pani napisz do mnie jeśli jesteś zainteresowana na adres e-mail [email protected] @poczta.fm odpowiem tak szybko jak to możliwe pozdrawiam....................................................

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Magda

Re: tabletki poronne

Post autor: Magda »

Witam posiadam środki do aborcji farmakologicznej
Pisz
magmag.11
Możliwość odbioru osobistego

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>^^>>>>>>
Michalina

Re: tabletki poronne

Post autor: Michalina »

Dzień dobry, jeśli jesteś zdecydowana na usunięcie ciąży i chcesz to zrobić bezpiecznie bezpiecznymi środkami oryginalnie zapakowanymi i nie chcesz zostać oszukana to napisz do mnie [email protected]
Posiadam skuteczne środki działające do 12 tygodnia. Szybka wysyłka, lub spotkanie i odbiór osobisty. Pomogę Ci przez to przejść, oraz będę wsparciem dla kobiet, które tego wsparcia nie mają a bardzo potrzebują rozmowy :) jestem tu dla Ciebie!!!!!!!!!!
Kobietyrazem

Re: tabletki poronne

Post autor: Kobietyrazem »

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : [email protected]
Kobietyrazem

Re: tabletki poronne

Post autor: Kobietyrazem »

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : [email protected]
Gość

Re: tabletki poronne

Post autor: Gość »

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : [email protected]
KatarzynkaSkrzynka

Re: tabletki poronne

Post autor: KatarzynkaSkrzynka »

Witam wszystkich zainteresowanych mam do sprzedania lek w postaci tabletek oryginalnie zapakowanych po 10szt"Cytotec",Cena to 250zl przy min.100sztukach. Zainteresowanych prosze o kontakt na Maila. [email protected]

Witam wszystkich zainteresowanych mam do sprzedania lek w postaci tabletek oryginalnie zapakowanych po 10szt"Cytotec",Cena to 250zl przy min.100sztukach. Zainteresowanych prosze o kontakt na Maila. [email protected] wszystkich zainteresowanych mam do sprzedania lek w postaci tabletek oryginalnie zapakowanych po 10szt"Cytotec",Cena to 250zl przy min.100sztukach. Zainteresowanych prosze o kontakt na Maila. [email protected]
Czarna

Re: tabletki poronne

Post autor: Czarna »

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogę, 330 zł za 12 tabletek Arthrotecu Forte. Wysylka za pobraniem ze sprawdzeniem lub za pobraniem do paczkomatu.

Proszę pisać [email protected]

12 tabletek arthrotecu wystarczy do 8-9 tygodnia bez potrzeby zażywania Mifepristonu, który w Polsce nie jest dopuszczony do obrotu. Gwarantuję oryginalne tabletki z apteki. Instruuję w przeprowadzeniu zabiegu.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Re: tabletki poronne

Post autor: Gość »

NIedrogie, oryginalne, skuteczne i bezpieczne tabletki poronne zamowisz tylko na stronie fundacji https://www.poronne.org !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Konstancja

Re: tabletki poronne

Post autor: Konstancja »

Polecam zapoznać się z aborcyjną wikipedią można znaleźć dużo informacji na temat zabiegu aborcji i nie tylko. Też jest dokładnie opisane jak usunąć bezpiecznie ciąże i gdzie jest to legalne.
ODPOWIEDZ