Potrzebuje twojej rady

Inne tematy.
Keziazą

Potrzebuje twojej rady

Post autor: Keziazą »

Zawsze marzyłem o pracy w domu i po prostu nie mogę znaleźć czegoś dla siebie. Nieważne, jak bardzo patrzyłem, wszystko jest bezużyteczne.
Zuśt

Re: Potrzebuje twojej rady

Post autor: Zuśt »

Graj po mistrzowsku, co jeszcze :) Ogólnie wystarczy grać i grać jak najwięcej, aby wypracować własny styl gry. I każda gra, aby być uważnym i móc analizować kroki i działania krupiera. Oprócz tego oczywiście trzeba dobrze znać zasady gry i znać przynajmniej podstawową blackjack strategia. Licz karty za każdym razem, jest to bardzo skuteczny sposób na pokonanie rozdającego. Ale co najważniejsze, nie zapomnij cieszyć się procesem, niezależnie od jego wyniku.
Awatar użytkownika
indy5
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:25

Re: Potrzebuje twojej rady

Post autor: indy5 »

Zuśt pisze: ↑29 kwie 2021, 10:18 Graj po mistrzowsku, co jeszcze :) Ogólnie wystarczy grać i grać jak najwięcej, aby wypracować własny styl gry. I każda gra, aby być uważnym i móc analizować kroki i działania krupiera. Oprócz tego oczywiście trzeba dobrze znać zasady gry i znać przynajmniej podstawowąicz karty za każdym razem, jest to bardzo skuteczny sposób na pokonanie rozdającego. Ale co najważniejsze, nie zapomnij cieszyć się procesem, niezależnie od jego wyniku.
Ja chyba jednak wolę gry komputerowe np. gry komputerowe pc https://pokato.pl/edukacja-i-muzyka/gry/gry-na-pc
Tam kasy nie stracę :)
ODPOWIEDZ