Czym jeździcie?

Bohen

Czym jeździcie?

Post autor: Bohen » 25 gru 2018, 16:00

Ogólnie przyznam się szczerze, że z okazji faktu, że obecny rok bardzo fajnie mi się zbilansował w firmie zastanawiam się nad zainwestowaniem w nowe auto - znaczy używane, ale nowe dla mnie. I tutaj pytanie co myślicie o samochodzie VW CC ? Chodzi mi prawdopodobnie o silnik 2.0 TSI i tutaj pytanie. Samochód wygląda obłędnie, ale niestety, silniki TSI są dość słabo oceniane no więc tutaj pytanie czy macie z nimi jakieś doświadczenia i czy moglibyście się nimi podzielić?

coco

Re: Czym jeździcie?

Post autor: coco » 07 sty 2019, 14:31

No, my skończyliśmy stary rok w dobrej kondycji, ale nie takiej, by patrzeć za nowym samochodem. Raczej będziemy dopieszczać to, które mamy, chociaż nie jest to już taki młodzieniaszek (14 lat w lutym) . Damy mu jakieś naklejki wypukłe , przyciemnimy szyby, a do tego może wylakierujemy ryski. Kilka lat nam na pewno jeszcze posłuży.

Darek_T

Post autor: Darek_T » 11 sty 2019, 13:14

Bohen pisze:
25 gru 2018, 16:00
Ogólnie przyznam się szczerze, że z okazji faktu, że obecny rok bardzo fajnie mi się zbilansował w firmie zastanawiam się nad zainwestowaniem w nowe auto - znaczy używane, ale nowe dla mnie. I tutaj pytanie co myślicie o samochodzie VW CC ? Chodzi mi prawdopodobnie o silnik 2.0 TSI i tutaj pytanie. Samochód wygląda obłędnie, ale niestety, silniki TSI są dość słabo oceniane no więc tutaj pytanie czy macie z nimi jakieś doświadczenia i czy moglibyście się nimi podzielić?
Wiesz co to zależy czego szukasz, sam silnik daje radę, 200km jakie oferuje to już coś. Tylko trzeba uważać na elektronikę, znajomy miał tego CC i kiedyś zdechł mu cały komputer. Naprawa do tanich nie należała. Zależy jak trafisz.

amandzia

Post autor: amandzia » 11 sty 2019, 18:44

Ja póki co starym autem Ford, który tak na prawdę nadaje się już tylko do złomowania. rozglądam się za samochodem, niewielkim dla mnie. Spodobały mi się Copper Hatch. Szukałam tych modeli i znalazłam taki w salonie Bawaria Motors MINI. Z tego co wiem auta maja serwisowane, z gwarancją, czy ktos może ma doświadczenie z tym salonem ?

ODPOWIEDZ