Prezenty świąteczne

Patka45

Prezenty świąteczne

Post autor: Patka45 » 15 gru 2018, 19:09

Witam :) Powiedzcie mi, co kupiliście najbliższym na święta? Ja mam straszny problem, bo jeszcze nic nikomu nie kupiłam :D Mężowi prawdopodobnie kupię zegarek, bo to chyba jedna z nielicznych rzeczy, których jeszcze ode mnie nie dostał. Mamie mam zamiar zakupić ciepły koc, ponieważ zawsze narzeka, że marznie wieczorami kiedy piec już dogasa. A tacie to kompletnie nie wiem co kupić... Jak się go pytam, to twierdzi, że wszystko już ma :D A jak to jest u Was?

wacha

Re: Prezenty świąteczne

Post autor: wacha » 18 gru 2018, 20:18

Perfumy, albo biżuteria. To są 2 najlepsze prezenty, które każdej kobiecie się spodobają :)

Karolina

Post autor: Karolina » 04 sty 2019, 9:37

Ja swojemu kupiłam wymarzoną bluzę. Prezent praktyczny i wiedziałam, że mu się spodoba :)

Jagoda

Post autor: Jagoda » 11 sty 2019, 13:27

To wszystko zależy - ja np. lubię albo prezenty bardzo praktyczne, czyli jakiś dobry sprzęt do kuchni, ciekawy zestaw kieliszków do win - albo w drugą stronę, coś, czego sama bym sobie nie kupiła, czyli weekend w SPA czy coś takiego. Perfumy, książki fajnie, ale raczej jako plan B ;)

flexi

Post autor: flexi » 15 sty 2019, 13:05

Bardzo fajnym prezentem świątecznym dla kobiety może też być bielizna erotyczna. Oczywiście pod warunkiem, że ta kobieta jest Twoją partnerką :) Zajrzyj sobie na stronę http://nowa.me-seduce.com/pl/homepage/, tam znajdziesz wiele ciekawych propozycji jeśli chodzi o tego typu bieliznę.

ODPOWIEDZ