28letnia dziewica

Zabawki erotyczne, libido, bielizna, związki. Wszystko o seksie.
Małgorzata

28letnia dziewica

Post autor: Małgorzata »

Chciałabym poznać męskie opinie na pewien temat. Mam 28 lat i jestem dziewicą. Nie wynika to z przekonania, że seks tylko po ślubie. Po prostu nigdy się nie zakochałam, bo zawsze trafiałam na nieodpowiednich facetów. Nie chciałam też tego robić, ze zwykłej ciekawości.Pod koniec sierpnia poznałam fantastycznego faceta no i w końcu przepadłam.Czuję, że to jest to ... Coraz częściej w jego smsach pojawiają się aluzje dotyczące seksu. Chcę z nim to zrobić,ale mam wątpliwości, czy powiedzieć mu przed, że jestem dziewicą, czy nic nie mówić i iść na spontan ? Zależy mi na nim i boję się jego reakcji i tego ,że pomyśli, że coś ze mną nie tak. Jestem dość atrakcyjna, więc się nie domysla jaki jest stan rzeczy. Co pomyślelibyście o takiej kobiecie? Odstraszyło by to Was? Czy przeszkadzałby Wam brak doświadczenia łóżkowego w tym wieku ? On też ma 28 lat, więc podejrzewam,że facet w tym wieku raczej oczekuję od kobiety fajerwerków w łóżku, a ja jestem ciemna jak noc listopadowa :-(
Tomękpl

Re: 28letnia dziewica

Post autor: Tomękpl »

Jeśli obawiasz się braku akceptacji, to po prostu idź na całość. Co będzie i jak będzie, to nie ma znaczenia. Po odbytym stosunku, powiedz mu że byłaś dziewicą. Facet będzie miał ogromną satysfakcję z tego że zdobył atrakcyjną dziewczynę. I nie przejmuj się tym jaki seks wyjdzie. To przyjdzie naturalnie.
ODPOWIEDZ