Samochód z salonu

Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Samochód z salonu

Post autor: Ruzia »

W salonie najlepiej kupować samochody, ponieważ zawsze jest pewność, iż są w świetnym stanie. Taki na przykład dealer MINI Bawaria Motors Janki ma świetne opinie wśród wielu osób, między innymi moich znajomych, którzy są wyjątkowo zadowoleni z ich oferty i usług. Też nie będę gorsza i chcę się umówić z ich doradcą na spotkanie. Zależy mi na używanym MINI, które z pewnością będzie dobre, bo opatrzone specjalnym certyfikatem i gwarancją 100% jakości premium.
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Samochód z salonu

Post autor: kropek »

Zdecydowanie samochód z salonu. Ja decyzji o kupnie nowiutkiego i wymarzonego samochodu w Porsche Centrum Sopot absolutnie nie żałuję. Macana do poprzednich aut to nie ma co nawet porównywać. Sam salon też oceniam na 6 jeśli chodzi o podejście do klienta, pomoc czy fachowe doradztwo.
Awatar użytkownika
krecik
Posty: 68
Rejestracja: 21 maja 2019, 8:59

Re: Samochód z salonu

Post autor: krecik »

Także zastanawiam się nad wzięciem samochodu prosto z salonu gdyż w niektórych mają bardzo atrakcyjne rabaty cenowe. Poza tym nie ma to jak dobry samochód z dobrego salonu. I tak też poszłam do salonu Germaz Suzuki gdzie widziałam samochody hybrydowe. Jak dotąd nie miałam okazji przyjrzeć się z bliska takiemu nowoczesnemu samochodowi a tutaj nawet mogę umówić się na jazdę próbną takim autkiem. A fakt, że na niektóre modele można dostać nawet 9000 rabatu bardzo mnie zachęcił
Awatar użytkownika
pvpzonevc
Posty: 9
Rejestracja: 25 kwie 2020, 19:57

Re: Samochód z salonu

Post autor: pvpzonevc »

Leute, wenn Sie versuchen wollen, eine Menge Geld im Internet zu verdienen, dann würde ich Ihnen empfehlen, zu versuchen, Ihre Aufmerksamkeit hier zu zahlen https://gry-demo.pl/ , da hier habe ich immer alle Probleme mit dem Geld zu lösen
Awatar użytkownika
Jack Sparrow
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2020, 7:32

Re: Samochód z salonu

Post autor: Jack Sparrow »

Pamiętaj że nawet samochody prosto z salonu potrafią się czasem zepsuć. Dlatego szczególnie na początku trzeba o nie dbać i odpowiednio jeździć. Zastosuj się do kilki rad wypisanych tutaj https://katalizatory2017.wordpress.com/ ... ryjnoscia/ a gwarantuje Ci że będziesz długo cieszyć się z niezawodności twojego auta ;)
Awatar użytkownika
patur
Posty: 25
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:21

Re: Samochód z salonu

Post autor: patur »

Od ponad roku jeżdżę samochodem z salonu i jestem bardzo zadowolony. Nic nie szwankuje, niewiele muszę z nim robić. Dopiero ostatnio po raz pierwszy dolałem oleju.
Awatar użytkownika
etna7
Posty: 206
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:51

Re: Samochód z salonu

Post autor: etna7 »

warto dodatkowo kupić sobie jeszcze kamere samochodową do auta, jakby coś się stało to zawsze mamy dowód co i jak. Ja mam na przykład kamere od xblitz
Awatar użytkownika
katrju
Posty: 134
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:14

Re: Samochód z salonu

Post autor: katrju »

Chętnie, ale nie mam pieniędzy na nowe samochody. Nic straconego teraz nie jest trudne podniesienie mocy w samochodach osobowych bo firmy np. https://www.tuning-olesnica.pl/ takie jak ta u mnie oferuje bardzo ciekawe rozwiązania. Nie trzeba dużo wydać żeby mieć fajne auto.
Awatar użytkownika
danonek
Posty: 31
Rejestracja: 05 lip 2020, 13:00

Re: Samochód z salonu

Post autor: danonek »

Zgadzam się z tym że lepiej kupić auto z salonu, ponieważ nowe auto to nowe. Kupiłem nowe auto i póki co to wymaga tylko regularnego sprawdzania. Najlepszym wyborem jest Ford Serwis Warszawa moim zdaniem najlepszy serwis.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Samochód z salonu

Post autor: Robaczek »

Moim zdaniem nie opłaca się kupować samochodu z salonu i dużo lepszym wyborem będzie zakup używanego auta. Ostatnio na przykład widziałam bardzo fajne, używane suzuki grand vitara w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl w naprawdę niewysokich cenach ;) Podoba się Wam taki samochód?
gość_3r2a4f

Re: Samochód z salonu

Post autor: gość_3r2a4f »

ja w bawarii kupiłem bmw, które było autem demonstracyjnym więc jako używane i na razie sprawuje się świetnie
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: Samochód z salonu

Post autor: mczay »

No to skoro planujesz zakup auta BEV lub PHEV, Wallbox polskiej marki RELPOL z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Takie samochody potrzebują odpowiedniej ładowarki, więc tutaj warto sprawdzić sobie ładowarki wallbox, których pełną ofertę można sprawdzić na stronie https://moto-hobby.pl/36-ladowarki-wallbox
MariuszŚruba

Re: Samochód z salonu

Post autor: MariuszŚruba »

Zakup samochodu to bardzo ważna decyzja, także z punktu finansowego. Nie ma chyba nic gorszego niż zakup czegoś z rynku wtórnego. Jeszcze jak sugerujemy się samą ceną to jesteśmy zgubieni. Więcej wydamy na same naprawy i będzie to zupełnie bez sensu. Ten błąd także popełniają właściciele firm zamiast iść od razu do salonu. Wystarczy spojrzeć na takie oferty jak Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/firma by przekonać się o tym na jakie warunki możemy liczyć. Zdaniem wielu ekspertów są to jedne z lepszych na rynku, a taka rekomendacja to jest coś.
ODPOWIEDZ