Samochód pokontraktowy

żuku

Samochód pokontraktowy

Post autor: żuku »

Cześć, jak w temacie. Myślę o zakupie auta dla siebie. Szukam czegoś praktycznego - rodzina mi się powiększa. :) Myślę o jakimś kombi, może nawet minivanie. Nie szukam konkretnej marki i modelu, bardziej chodzi o to, żeby było praktyczne. Poza tym wiadomo - żeby się za bardzo nie psuł i nie sprawiał za dużo kłopotów. Nie musi wspaniale wyglądać, bo okres fascynacji autami już raczej za mną. :D

Chcę kupić auto używane, ale nie jakieś bardzo stare. Wiem, że teraz jest trudno trafić dobrą ofertę i nie chcę kupić bubla. Ostatnio kolega mi polecił samochody pokontraktowe, czy tam poleasingowe (bo to w sumie to samo). Jak myślicie, warto wśród takich szukać? Znacie jakieś firmy, które oferują takie auta?
gęsiu

Re: Samochód pokontraktowy

Post autor: gęsiu »

Nie wiem, co Ci kolega mówił, ale moim zdaniem warto. Rzeczywiście, pokontraktowe są zadbane. Firmy leasingowe o nie dbają i wymagają tego samego od kierowców. Poza tym auta serwisują specjaliści w ASO, więc wszystko w nich działa jak należy. A całą historię samochodu masz w papierach, co nie jest takie oczywiste, jak kupujesz auto od osoby prywatnej. Zobacz sobie ofertę na Master1.pl. Ostatnio sam tam zaglądałem - jest w czym wybierać. :)
ODPOWIEDZ