Klejenie szyby w samochodzie

Adaś

Klejenie szyby w samochodzie

Post autor: Adaś »

Cześć, czy wiecie jak poprawnie wykonać klejenie szyby w samochodzie? Czy ktokolwiek z was to robił, a jeśli tak, to jakie kleje używaliście? Tutaj podsyłam fajny poradnik, jak krok po kroku kleić szybę w samochodzie oraz jakie narzędzia do tego użyć:

https://zadbanabryka.pl/jak-poprawnie-w ... chodowych/
Łuki

Re: Klejenie szyby w samochodzie

Post autor: Łuki »

Uuu takie rzeczy to lepiej zostawić fachowcom jeśli chce się mieć to dobrze zrobione. W Szczecinie jeśli chodzi o wymianę, naprawę lub demontaż auto szyby to sprawdzi wam się firma z Santockiej http://autoszybyszczecin.pl/uslugi/ To super spece, jakiś czas temu naprawiałem u nich szybę i świetnie wykonali robotę, jestem mega zadowolony z efektu.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Klejenie szyby w samochodzie

Post autor: elegant »

Niestety ja raczej samodzielnie bym się takich prac nie podjął i jestem przekonany, że w takich sytuacjach najlepiej jest udać się do profesjonalnego serwisu. W przypadku napraw szyb ja zawsze udaję się do http://autoszyby-wymiana.pl/ gdyż mam do nich bardzo duże zaufanie.
kóranowski

Re: Klejenie szyby w samochodzie

Post autor: kóranowski »

Mocno zależało mi na tym, aby montaż szyb powierzyć doświadczonym specjalistom - w końcu miały się one jak najlepiej trzymać. Niezmiernie pomocni na tym polu okazali się https://www.wymianaszybsamochodowych.pl/montaz-szyb wraz ze swoją ofertą! W mgnieniu oka zrealizowali co trzeba a ja mogłem już wyjechać na drogę.
ODPOWIEDZ