Jak ściągnąć samochód z usa?

Buzeń

Jak ściągnąć samochód z usa?

Post autor: Buzeń »

Cześć
Przychodzę do Was z pytaniem odnośnie tego jak skutecznie ściągnąć samochód z usa. Rozglądam się za ciekawymi propozycjami samochodów z aukcji w usa i tak nie do końca wiem jak po zakupie później to wszystko załatwić na odległość i ściągnąć samochód do kraju. Macie swoje sposoby?
Soroś

Re: Jak ściągnąć samochód z usa?

Post autor: Soroś »

Na pewno zrobienie tego na odległość może być dużym problemem, bo jednak trzeba załatwić sprawy na miejscu i też zadbać o transport morski kontenerem i później też odbiór z portu. Dlatego też jak nie do końca dysponujecie czasem i też nie macie kogoś na miejscu żeby wam pomógł to moze warto sprawdzić ofertę firmy bid cars i sobie na ich stronie policzyć ile taka usługa kosztuje. Na pewno z takim wsparciem ominiecie wiele problemów.
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: Jak ściągnąć samochód z usa?

Post autor: ecik12 »

W sumie to nie mam pojęcia, ale chętnie się dowiem. Tym bardziej jak mówicie, że to się opłaca. Mój obecny samochód większość czasu jest u mechanika, a w dalsze trasy to i tak boję się nim jeździć, dlatego wybieram zawsze wypożyczalnię samochodów. Akurat tak się składa, że mam namiar na wypożyczalnia samochodów Kraków a tutaj ceny i warunki są całkiem niezłe.
Bartłomiej44

Re: Jak ściągnąć samochód z usa?

Post autor: Bartłomiej44 »

A tutaj też mogę się zgodzić, że samodzielne ściągniecie auta bez znajomości na miejscu będzie dużym kłopotem. Dlatego też jak już rozglądasz się za samochodami z aukcji w usa to https://bid.cars/pl/ będą Wam w stanie pomóc od licytacji, transportu i dostawy. Na pewno jak znajdziecie fajny samochodów w dobrej cenie to będzie to opłacalna opcja.
Łuki321

Re: Jak ściągnąć samochód z usa?

Post autor: Łuki321 »

Na pewno jest to ciekawe i widzę też ze coraz wiecej osób tak własnie robi ze sciaga auto z usa i albo dla siebie ma w dobrej cenie naprawde samochod z wyzszej pólki, albo naprawi i sprzedaje dalej i tak też nieźle można zarobić. Na pewno tutaj tylko najwiekszym problemem jest ta cala logistyka
Sokół

Re: Jak ściągnąć samochód z usa?

Post autor: Sokół »

korzystałem z ich usług i jestem zadowolony bo udało mi się w końcu kupić mojego wymarzonego mustanga gt. Z salonu na pewno nie byłoby mnie na niego stać, ale z lekkimi uszkodzeniami zderzaka i zawieszenia z aukcji usa naprawdę się to opłacało na licytacji. Firma o której piszecie czyli bid cars pomagała mi przy tym i transporcie. Oby i Tobie się udało znaleźć auto dla siebie :)
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Jak ściągnąć samochód z usa?

Post autor: Kuba77 »

Witam, co sądzicie o tym,aby zainwestować w podroz do USA? Jest to moje marzenie,dlatego wazne jest to,aby dowiedzieć się więcej na temat załatwiania formalności. https://estavisa.pl/ Co o tym sądzicie? Czy takie biuro pomoze mi dowiedzieć się więcej, pozdrawiam serdecznie,milego dnia.
ODPOWIEDZ