Gadżety do auta

Awatar użytkownika
inaka

Gadżety do auta

Post autor: inaka »

Po dwóch dłuższych trasach z radiem CB nie wyobrażam sobie kolejnej bez. Problem w tym, że jestem atechniczna. Na szczęście znalazłam świetnych fachowców na https://nawimarket.olx.pl. Pomogli mi znaleźć i usunąć awarię w moim radyjku. Nie wzięli dużo więc jestem mega zadowolona. A bez jakich gadżetów wy sobie nie wyobrażacie trasy?
Awatar użytkownika
Klemek0

Re: Gadżety do auta

Post autor: Klemek0 »

Jak pasuje Ci zamawianie online to na pewno w sklepie Petrostar warto zobaczyć co i jak :) chyba że jesteś z okolic Warszawy to też mają stacjonarne sklepy
Awatar użytkownika
blarred

Post autor: blarred »

Unital ma wiele gadżetów do auta w ofercie np. breloki, ramki do tablic rejestracyjnych, naklejki i napisy na samochody itp.
Awatar użytkownika
jurzba

Post autor: jurzba »

sporo o ich działalności można się dowiedzieć z ich bloga.
Awatar użytkownika
etna7

Post autor: etna7 »

Kamera z pewnością :) Fajne Kamery Xblitz Xblitz S5 Duo są kupiłam tez jedną i jestem zachwycona z dzialania :) mają naprawde super opcje i bedziemy na pewno bezpieczni
Robaczek

Post autor: Robaczek »

Ja ostatnio zauważyłam, że bardzo popularnymi gadżetami do aut stały się tak zwane wideorejestratory. Widziałam, że na przykład w sklepie internetowym https://smartcams.pl/83-wideorejestratory można je kupić po całkiem atrakcyjnych cenach ;) Dlatego też jeśli szukacie takich gadżetów do samochodu, polecam się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
taurean.mcdermott

Post autor: taurean.mcdermott »

Na pewno w samochodzie przydatna jest kamerka drogowa, to funkcjonalny gadżet.
kropek

Post autor: kropek »

Teraz to naprawdę jest wybór jeśli chodzi o gadżety do samochodu. Zawsze można też kupić tak jak ja, samochód już wyposażony we wszystko. Tak jak jest mój Cayenne z Porsche Centrum Sopot. Można sobie skonfigurować samochód jak się chce. U mnie to normalnie centrum dowodzenia.
sómiks

Post autor: sómiks »

Zainwestowałem w kamerkę samochodową i uważam, że to był dobry zakup, mam mikavi pq4 dual. Świetny rejestrator z dodatkową tylną kamerką. Dużą zaletą tego modelu jest to, że można tryb parkingowy ustawić do nagrywania ciągłego. Zawsze włączam jak auto zostawiam na noc na ulicy.
słaq

Post autor: słaq »

A może naklejki? Różne gadżety samochodowe, w tym także folie na światła kupiłem w sklepie internetowym odjazdowenaklejki.pl https://odjazdowenaklejki.pl/folie-do-auta Oni mają w swojej ofercie wysokiej jakości folie do aut, nie tylko na lampy samochodowe, ale też na progi i nadkola. Ich produkty są solidne i trwałe, z foliami nic złego się nie dzieje nie odklejają się od powierzchni auta, a można je i nie tylko je, kupić w przystępnych cenach.
ODPOWIEDZ