Auto w leasing

czesław

Auto w leasing

Post autor: czesław »

Cześć. Zastanawiam się, czy nie wziąć auta w leasing jako osoba fizyczna. Szukam młodego, dobrego auta i chcę uniknąć kupowania zużytego wozu. Raz, pamiętam, bardzo źle na tym wyszedłem. Kupiłem Mondeo, bogato wyposażone - wyglądało jak z salonu. Sprzedawca niby nie handlarz, ale wiecie jak to jest - użył plaka, wyczyścił auto, a ja się nabrałem. Potem się okazało, że to straszny rzęch.

Dlatego właśnie szukam innego rozwiązania. Macie jakieś doświadczenia z leasingiem, warto próbować? :)
ślimak01

Re: Auto w leasing

Post autor: ślimak01 »

Ja myślę, że to niezły pomysł. Teraz są takie możliwości, że to tylko kwestia przemyślenia i obliczenia w sumie. :) Pytanie, czego chcesz i czy Cię na to stać. Ale z drugiej strony - masz w ten sposób młode auto i wsparcie firmy leasingowej w wielu kwestiach, a to często ułatwia życie. Jak kupisz używkę to w razie problemu zostajesz z nim sam i nieraz trudno znaleźć pomoc. Co człowiek to inna rada i bądź to mądrym. :D Jest też coś takiego jak wynajem długoterminowy - działa podobnie jak leasing, ale możesz jeszcze lepiej na tym wyjść. Spójrz sobie np. na master1.pl, tam są raczej spoko oferty.
hiczungł

Re: Auto w leasing

Post autor: hiczungł »

Wraz z ofertą partnera leasingowego https://partnerleasingowy.pl/kredyt-samochodowy/ całkowicie mi się to opłaciło! Taki samochód pozwala nam zrealizować pasję i nie kosztuje nas majątku, tak jak normalnie by wyszło. Z resztą w ofercie Partnera można wybrać samochód w kredyt, czy nawet maszyny budowlane - to dobra opcja na start firmy.
Miłosz

Re: Auto w leasing

Post autor: Miłosz »

Polecam zapoznać się z ofertami leasingu firmy https://leasing.sos.pl/ Bardzo profesjonalna i uczciwa firma. Nie miałem żadnych problemów aby dostać auto w leasing, a jestem świeżo po założeniu działalności gospodarczej. Pani Konsultanta profesjonalnie mi doradziła jaka oferta się najbardziej opłaca.
pączek

Re: Auto w leasing

Post autor: pączek »

Leasing spoko opcja. Na pewno łatwiej dostaniesz niż kredyt i w sumie taniej Cię to wyniesie. Są opcje dla przedsiębiorców i osób fizycznych, na pewno sobie wyliczysz wszystko. No i co ważne - na spokojnie sobie spłacasz i dopiero potem wykupujesz a i tu nie ma potrzeby. Popatrz sobie na master1.pl, tam wszystko sobie ogarniesz.

Mój braciak ma firmę i korzysta z leasingu już nie od dziś. Dla niego to fajna opcja, więc chyba Tobie też powinna pasować.
goliś

Re: Auto w leasing

Post autor: goliś »

Wiele zależy od tego, jakie chcecie auto i jakie raty jesteście w stanie spłacać. Warto na pewno zerknąć sobie tutaj https://bmwdirect.pl/model/x2,crossover . Mają tam sporo różnych i przede wszystkim ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie.
ODPOWIEDZ