zabawki

Inne tematy.
Awatar użytkownika
derwit_85
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2022, 7:57

zabawki

Post autor: derwit_85 »

Jakie zabawki teraz sa modne? Co warto kupić dzieciom znajomych? Ja zawsze byłam zwolennikiem zabawek edukacyjnych, więc najleiej jakbyście polecili coś z tego działu. Coś fajnego, atrakcyjnego dla dzieci, ale jednocześnie uczącego jakichś umiejętności. Dziecko ma trzy lata, więc zabawki owinny być skierowane do tej grupy wiekowej :) To chłopiec, chociaż w tym wieku, to chyba nie ma większego znaczenia jeśli chodzi o zabawki.
wiolkaa

Re: zabawki

Post autor: wiolkaa »

W ostatnim czasie rozważam zakup zestawu klocków dla mojego dziecka, który jest dostępny na stronie internetowej https://alleblox.com/ . Widzę, że wiele osób wyraża pozytywne opinie na temat tej oferty, szczególnie w kontekście doskonałej jakości wykonania tych klocków.
mijaa

Re: zabawki

Post autor: mijaa »

A może warto byłoby postawić na samochodziki na akumulatory ? Co wy na to? Według mnie warto rozważyć, bo ileż dzieci mogą dostawać tych ubrań, zabawek... A jakby nie było, to będzie coś oryginalnego i na pewno dostarczy sporo radochy dzieciaczkom.
ewelina nowak

Re: zabawki

Post autor: ewelina nowak »

Na pewno tak jeśli chodzi o starsze dzieci ale dla maluchów najlepsze są uspokajacze i przytulanki. Widziałam kota mruczka od chicco u koleżanki i je maluszek uwielbia tą zabawkę, też będę chciała coś takiego kupić dla swojego dziecka
xenaa

Re: zabawki

Post autor: xenaa »

To przykładowo ja teraz jak szukałam też czegoś fajnego na prezent dla czterolatka, to odkryłam firmę Auzou.pl i jestem zachwycona ich produktami. Naprawdę można znaleźć tam coś solidnego, atrakcyjnego i korzystnie wpływającego na rozwój. Także jakby co zobaczcie również i ich propozycje.
ODPOWIEDZ