własny hotel

Inne tematy.
enrikeś

własny hotel

Post autor: enrikeś »

hej. To ja z takim pytaniem do was - czy prowadzicie może swoje własne hotele? Jak wam idą interesy? Rozumiem, ze teraz covid itd. ale jak było wczesniej? Dobrze wam szło? Jakie macie rady dla początkujacych w tej dziedzinie? Czekam na wszelkie wskazówki.
mikołaj

Re: własny hotel

Post autor: mikołaj »

W obecnych pandemicznych czasach podstawową rzeczą jest to, by klient czuł się w hotelu bezpiecznie. Dlatego warto pomyśleć o certyfikacie dezynfekcji covid https://anticovidcertificate.pl/uslugi- ... ji-hoteli/ anticovidcertificate To certyfikat zaświadczający, że hotel stosuje najwyższe rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, że przeszedł on audyt i weryfikację wykonaną przez stosowną jednostkę bezpieczeństwa przeciwwirusowego. U nas sprawdza się on znakomicie, widzimy jak bardzo klienci zwracają na to uwagę, także zdecydowanie warto o tym pomyśleć.
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: własny hotel

Post autor: pertyno »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://nearbyairporthostel.com/
ODPOWIEDZ