Własna firma

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2019, 19:45

Własna firma

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Od jakiegoś czasu prowadzę własną firmę. Boję się, że ludzie źle kojarzą moją nazwę. Co mogę zrobić?
Awatar użytkownika
Tomasz88
Posty: 37
Rejestracja: 28 lip 2019, 23:33

Re: Własna firma

Post autor: Tomasz88 »

Hej,

Ja polecam zgłosić się do firmy https://necon.pl/. Ja miałam podobny problem i bardzo mi pomogli. Moja rozpoznawalność marki bardzo się zwiększyła i ludzie zaczęli kojarzyć ją z odpowiednim produktem - moim produktem :) Super sprawa :)
Awatar użytkownika
marydomar
Posty: 179
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:13

Re: Własna firma

Post autor: marydomar »

Prowadząc własną firmę warto wdrażać narzędzia, które mają za zadanie usprawnić funkcjonowanie tego miejsca i jednocześnie kontrolę nad nim. Jednym z takich narzędzi bez wątpienia będzie oprogramowanie. Z odpowiednich programów obecnie korzysta wiele branż, z takim rozwiązaniem można spotkać się nawet w przychodni lekarskiej, gdzie dopasowany program pozwala między innymi na prowadzenie elektronicznej karty pacjenta medchart , umawianie wizyt według kalendarza czy generowanie dokumentów. To zaledwie parę z zalet. Wszystko działa zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 121
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: Własna firma

Post autor: pattka »

A pamiętacie o pracownikach? Trzeba im przecież zapewnić odpowiednie benefity i myślę że teraz największym powodzeniem cieszą się pakiety medyczne, w każdym razie u nas wszyscy je chwalą a jeśli chodzi o pracodawców też są zadowoleni bo medicover ma dobra ofertę i niewysokie ceny
ODPOWIEDZ