Wino na prezent.

Inne tematy.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:35

Wino na prezent.

Post autor: magdap »

Cześć, jakie wino na prezent polecacie? Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości oraz oryginalności.
Awatar użytkownika
bimaras
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2020, 17:05

Re: Wino na prezent.

Post autor: bimaras »

Wydaje mi się, że czasem rzeczywiście może to być dobry pomysł na prezent, ale na pewno nie w każdej sytuacji


_____________________
forum fotowoltaika
Awatar użytkownika
ED2003
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 12:09

Re: Wino na prezent.

Post autor: ED2003 »

z winem bywa różnie. Niby jest to dobry pomysł na prezent, ale z drugiej strony - możesz się na tym nieźle przejechać. Zwłaszcza, jeśli osoba obdarowana, zna się na winach i lubi je pić. Takiej osobie nie kupisz pierwszego lepszego wina, tylko musisz wybrać już coś z tzw. wyższej półki, a to niestety nie jest tania opcja.

Emma, pozdrawiam
odzysk danych z dysku twardego
Awatar użytkownika
Wodo
Posty: 45
Rejestracja: 21 mar 2020, 19:49

Re: Wino na prezent.

Post autor: Wodo »

Moim zdaniem zawsze dobra opcja, sama lubię dostawać wino w prezencie, lubię też kupować wino na prezent. Bardzo lubię różowe półsłodkie z OakView, teraz latem zdecydowanie mój faworyt :)
Xdyay

Re: Wino na prezent.

Post autor: Xdyay »

Wino to moim zdaniem świetny prezent. Sama bardzo lubię dawać różne oryginalne wina i staram się, żeby zawsze było to coś innego. Nawet prowadzę specjalny zeszyt w którym zapisuję, kto co już dostał.
Awatar użytkownika
Remik111
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2020, 10:57

Re: Wino na prezent.

Post autor: Remik111 »

Wino to zawsze dobry pomysł na prezent. Jest uniwersalny, sprawdzony i co najważniejsze wykwintny. Jeżeli zapakujesz je ładnie w np: torbę papierową na wino i dodasz coś od siebie, satysfakcja gwarantowana!
poliśka44

Re: Wino na prezent.

Post autor: poliśka44 »

Mąż od kiedy spróbował domowego wina, uparł się, że będzie robił sam. Dostaliśmy właśnie taka buteleczkę w prezencie. Teraz kupił butelki na wino https://alembik.eu/84-pojemniki-ferment ... na-na-wino i wszystko co potrzebne, będzie tworzył.
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Wino na prezent.

Post autor: jkyt »

Bardzo dobry pomysł! Koniecznie powinniście sprawdzić sobie wino aviva pink gold, które przede wszystkim możecie znaleźć w Faktorii Win. Mają bardzo fajny wybór, a wina są najlepszej jakości i przepysznie smakują. Sprawdźcie, skorzystajcie i myślę, że na pewno wrócicie.
Pułkownik Ryś

Re: Wino na prezent.

Post autor: Pułkownik Ryś »

Myśleliście może o tym, żeby kupić wino bezalkoholowe na prezent? To też może być fajny i niespotykany pomysł, a do tego niezwykle praktyczny, kiedy ktoś będzie miał chęć na winko, a ograniczać go będzie samochód, choroba albo dziecko :)
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 55
Rejestracja: 02 gru 2019, 7:54

Re: Wino na prezent.

Post autor: mamapiotra »

Myślę ,że wino na prezent to bardzo dobra decyzja.Oczywiście bardzo istotne jest tutaj kto ma być osobą obdarowaną.Jeśli dobrze znamy tą osobę i jest to na przykład dobrze nam znana koleżanka to jest to świetny pomysł. Na taką okazję do koleżanki proponuję lekkie białe półwytrawne wino - vinho verde .Z pewnością przy lampce wina spędzicie miło czas. Takie wino widziałam ostatnio na regale w osiedlowym sklepiku - co mnie trochę zaskoczyło.
Baśka98

Re: Wino na prezent.

Post autor: Baśka98 »

dOstałam na urodziny dobre markowe wino i sukienke ze sklepu Pradlo w Biłgoraju.
Mają fajne wzory i kolory ja dostałam w camelowym
http://www.sukienkownia.pl/2021/05/13/s ... -kolorach/
Talia podkreślona paskiem w ciemnym kolorze dobra biżuteria i mam super strój
danuś

Re: Wino na prezent.

Post autor: danuś »

Wino jak najbardziej pasuje na prezent , z okazji zbliżającego się święta dnia ojca zamówiłam przez internet wino Pecorino Terre di Chieti WŁOCHY 13% 0,75l z tego sklepu tutaj https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215 . Już od pierwszej chwili uwodzi bogatym zapachem egzotycznych owoców, takich jak mango oraz papaja, niuansami dojrzałych cytrusów, brzoskwiń oraz kwiatów
edytka2

Re: Wino na prezent.

Post autor: edytka2 »

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem na prezent będzie wino białe wytrawne: https://winayo.pl/pl/k/wina-biale . Takie wino świetnie pasuje do różnych dań obiadowych. Na pewno osoba obdarowana będzie z takiego prezentu zadowolona.
ODPOWIEDZ