VOLT PRO ( Euro Cart)

Inne tematy.
Awatar użytkownika
heretka
Posty: 27
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:04

VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: heretka »

Witam wszystkich rodziców :) Rozglądam się właśnie za spacerówką dla córci i zastanawiam się nad zakupem modelu VOLT PRO z firmy Euro Cart. Kojarzycie tą firmę czy model ? Będę bardzo wdzięczna za opinie :)
Awatar użytkownika
patecki
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:58

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: patecki »

modelu nie znam ale euro cart już tak. Mamy volta i sprawdza się okej. ja niestety ze względu na pracę rzadko bywam z córka w ciągu dniach na spacerach ale żona jest zadowolona więc chyba mogę polecić :)
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: rorka »

oo patecki to masz tą starsza wersję tego modelu :) heretka ja kupiłam volta pro dokładnie 3 miesiące temu i dziś jestem w nim zakochana jeszcze bardziej niż 1go dnia :)
Awatar użytkownika
heretka
Posty: 27
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:04

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: heretka »

nooo i na taką opinię własnie liczyłam, dzięki za odzew :) jak się sprawuje? Nie jest ciężki ? sprawdzi się też np na wycieczki za miasto?
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: rorka »

leciutki, zwinny i bardzo wygodny dla dziecka.koła są łożyskowane i amortyzowane ( z blokadą do jazdy na wprost). Bardzo pojemny jak na spacerówkę kosz na zakupy. No wszystko gra jak trzeba :)
Awatar użytkownika
heretka
Posty: 27
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:04

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: heretka »

dobra, nie ma się co więcej zastanawiać w takim razie :) lecę na zakupy wózkowe, mam nadzieję, ze gdzieś go dostanę :)
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: rorka »

heretka i jak tam, zakupy się udały :) ? daj znać, ciekawość mnie zżera :)
Awatar użytkownika
heretka
Posty: 27
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:04

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: heretka »

przepraszam, ze pisze dopiero teraz ale ostatnio mega gorący okres w pracy miałam i jakoś nie było czasu na forum. Kupiliśmy volt pro i jest już z nami jakiś czas :) No co jest świetny i ciesze się, ze się na niego zdecydowałam :) na spacerach daje rade na 100%, widać, ze dziecku też odpowiada. Nic dodać, nic ująć :)
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: rorka »

no i super, o to właśnie chodziło :) w takim razie niech Wam służy jak najlepiej :) wielu długich i udanych spacerów życze :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: Kamilla36 »

To naprawdę świetny wybór. Euro-Cart Volt Pro to wózek masywny i wytrzymały. Spokojnie możesz używać go tak długo, jak długo Twoje dziecko będzie tego potrzebować. Do tego lekko się prowadzi i jest po prostu fajny. Polecam - sama go mam i na nic nie mogę narzekać.
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 121
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: VOLT PRO ( Euro Cart)

Post autor: pattka »

Ja też mam x-landera i co ważne z pompowanymi kołami a dzięki nim jazda , nawet po najtrudniejszej powierzchni, jest naprawdę lekka i bezpieczna a drgania i wstrząsy nie przenoszą się na dziecko. Od początku zależało mi na takim dobrym wózku w teren z dobrą amortyzacją
ODPOWIEDZ