tanie paczki

Inne tematy.
Awatar użytkownika
alvin
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

tanie paczki

Post autor: alvin »

Gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda?
Awatar użytkownika
xenop
Posty: 141
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:38

Re: tanie paczki

Post autor: xenop »

Co do drugiego pytania to tak zdecydowanie polecam korzystać z brokerów kurierskich, bo umożliwiają porównanie cen usług i wybranie najtańszej opcji. Bardzo często okazuje się, że to właśnie kurier ambro express wypada najkorzystniej dlatego też tak wiele osób go poleca
Awatar użytkownika
kygo
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:49

Re: tanie paczki

Post autor: kygo »

Zgodzę się z poprzedniczką, tani kurier to zawsze za pośrednictwem brokerów kurierskich. Znajomi sporo nadają przesyłek i zawsze robią to w ten sposób, oszczędzają trochę grosza na każdej przesyłce
Awatar użytkownika
Ori35
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:17

Re: tanie paczki

Post autor: Ori35 »

A nie wiecie jaki będzie najtańszy kurier do niemiec? Czeka mnie wysyłka paczki i tak się zastanawiam jaki to będzie koszt. Znajomi mówią, żeby słać przez brokera kurierskiego. To podobno najkorzystniejsza opcja. Ktoś wysyłał w ostatnim czasie? Jaki to koszt?
barbar
Posty: 188
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: tanie paczki

Post autor: barbar »

Zdecydowanie kurierem i to poprzez tą platformę https://allekurier.pl/ . Pocztą jest i drożej i do tego dużo dłużej takie paczki idą, szczególnie za granicę. Tu łatwo wyszukasz najtańszą ofertę na wysyłkę, nadasz paczkę i to bez wychodzenia z domu. Nie raz już testowałem sposób, kurier odebrał paczkę ode mnie z domu i sprawnie dostarczył na miejsce.
oliwia_miś

Re: tanie paczki

Post autor: oliwia_miś »

Wydaje mi się, że opłaca się wysłać paczki do Anglii np. za pośrednictwem firmy kurierskiej kursującej za granicę. Osobiście czasami wysyłam coś do bliskich przebywających za granicą więc wiem, że wypełnienie takiego formularza nadającego paczki zajmuje tylko kilka minut a już po kilku dniach paczka dostarczona jest do rąk odbiorcy.

drukarka brother wielofunkcyjna
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: tanie paczki

Post autor: Robaczek »

A kto z Was miał okazję wysyłać paczkę w Rybniku? Ja ostatnio miałam takie zadanie i z portalu na stronie internetowej https://porady.rybnik.pl/ dowiedziałam się, gdzie to najlepiej zrobić ;) Fajnie, że w dzisiejszych czasach bez problemu można znaleźć takie informacje w sieci ;)
ODPOWIEDZ