Szukam liceum dla dziecka

Inne tematy.
kubuś0222

Szukam liceum dla dziecka

Post autor: kubuś0222 »

Razem z żoną i synem szukamy szkoły średniej w Warszawie. Możecie nam polecić dobre LO? Może być zarówno prywatne jak i publiczne. Niestety jeszcze nie wiemy dokładnie, co wybrać, dlatego cały czas szukamy. Troszkę czasu jeszcze jest, dlatego myślimy właśnie nad tym.
mkuś222

Re: Szukam liceum dla dziecka

Post autor: mkuś222 »

Powiem Wam, że akurat mam w planach zapisać swoje dziecko do Te Vizji, ponieważ są tam odpowiednie warunki, no i oczywiście możliwość napisania matury międzynarodowej, dzięki temu, że szkoła realizuje program IB, który to wszystko umożliwia. Oczywiście należy też wspomnieć o tym, że prowadzony jest rozszerzony program. Chyba warto!
aśka222

Re: Szukam liceum dla dziecka

Post autor: aśka222 »

Faktycznie Te Vizja to bardzo dobry wybór i wydaje mi się, że program IB, który pomaga w dojściu do matury międzynarodowej, jest po prostu świetny. No niestety nie każda szkoła, nie każde liceum daje taką możliwość, a jest to bardzo ważne dla osób, które myślą o zagranicznych studiach. Dobry start!
kaśka245

Re: Szukam liceum dla dziecka

Post autor: kaśka245 »

Ja bardzo dużo czytałam na temat Te Vizji i również zastanawiam się nad tym, czy nie posłać tam swojego dziecka. Wydaje mi się, że będzie to odpowiednie rozwiązanie dla mojego dziecka właśnie pod kątem tej międzynarodowej matury. Koniecznie sprawdźcie sobie wszystkie informacje.
anguś0344

Re: Szukam liceum dla dziecka

Post autor: anguś0344 »

Ja to dopiero będę wybierała szkołę podstawową dla mojego dziecka. Przypuszczam, że równie szybko ten czas zleci. Zależy mi jednak na tym, aby i podstawówka była dla mojego dziecka odpowiednia, ponieważ to początek takiej konkretnej edukacji. Sprawdzę mimo wszystko, co polecacie.
Zytą39

Re: Szukam liceum dla dziecka

Post autor: Zytą39 »

Coś w tym jest co piszecie, szkoły prywatne raczej mogą dużo więcej zaoferować zarówno dzieciom jak i rodzicom, tu można więcej i to nie tylko jeżeli chodzi o naukę, ale i o rozwijanie pasji dziecka. Tak Te Vizja, moja córka chodzi o szkoły przy Okopowej, proponuje masę zajęć dodatkowych, sportowych, naukowych itp. Mi się to mega podoba.
Awatar użytkownika
Morella
Posty: 99
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Szukam liceum dla dziecka

Post autor: Morella »

Wybierajcie liceum z myślą o studiach, taka jest przecież kolej rzeczy. Najlepiej takie liceum, które da wam gwarancje dostania się na konkretną uczelnie, tzn. takich miejsc nie ma, ale są licea, gdzie uczniowie mają lepsze możliwości i lepiej są przygotowywani do matury. Ja też w tym temacie mogę Te Vizje polecić, miejsce jest super, wystarczy zobaczyć jak szkoła i klasy się prezentują.

asystent ds marketingu
ODPOWIEDZ