studnie głębinowe

Inne tematy.
Adrianuś77

studnie głębinowe

Post autor: Adrianuś77 »

Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Może polecicie firmę, która wykonuje studnie głebinowe bielsko? Według mnie ciężko znaleźć w internecie firmy, które wykonują studnie, dlatego też warto zostawić tutaj namiar na takie firmy jeśli mieliście z nimi do czynienia. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
ramża

Re: studnie głębinowe

Post autor: ramża »

A no widzisz, nikt nie próbował chyba. U mnie studnia była wraz z domem, dlatego chętnie dowiem się, jaka pompa głębinowa dziś jest polecana. Muszę wymienić, bo wydaje mi się, że ta poprzednia po prostu wygląda bardzo, ale to bardzo źle. Nie wiem, czy filtry kiedykolwiek były wymieniane, a to przecież ważna sprawa. Może ktoś coś poleci jednak?

wideodomofony bezprzewodowe
Waluś

Re: studnie głębinowe

Post autor: Waluś »

Jak najbardziej w momencie wyboru studni głębinowej ważną kwestią jest to, aby również wiedzieć jaką pompę najlepiej do niej wybrać. Na pewno kliknij tutaj ponieważ właśnie w tym artykule fajnie opisano jakie występują rodzaje pomp i kiedy na jaką najlepiej jest się zdecydować.
Wojtekk

Re: studnie głębinowe

Post autor: Wojtekk »

Oczywiście studnie głębinowe są doskonałym rozwiązaniem i myślę, że do jej obsługi również musimy mieć dobre urządzenia. Na stronie https://ogrody24.pl/blog/post/hydrofor- ... -glebinowy bardzo ciekawie opisano hydrofor z pompą ssącą oraz cały zestaw głębinowy.
ODPOWIEDZ