spadki pomoc prawna Gdańsk

Inne tematy.
Boguś

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Boguś »

Hej.
Zwracam się do was z taką prośbą, mianowicie, możecie mi polecić jakąś dobrą kancelarię, która zajmuje się m.in. prawem spadkowym? Okazało się, że niefortunnie stałam się spadkobierczynią zasobów finansowych mojego zmarłego dziadka i czeka mnie sprawa w sądzie przeciwko reszcie rodziny. Mogłam się tego domyślać. Niestety sama na pewno sobie nie poradzę, dlatego szukam jakiegoś sprawdzonego mecenasa, który pomógłby mi przez to przejść.
michaś

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: michaś »

Sprawy spadkowe to makabra. Sam walczyłem o mieszkanie po wujostwie i nie była to łatwa droga. Muszę przyznać, że skórę uratował mi mecenas Mindykowski. Udało mi się go znaleźć na którymś z for, więc przekazuję wieść dalej, bo naprawdę warto. Jest to przede wszystkim profesjonalista, który wytłumaczy Ci kuluarowe zagadnienia w merytoryczny sposób. Moim zdaniem warto się z nim skontaktować.
kaśka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kaśka »

Sprawy związane ze spadkami lubią się rozciągać w czasie. Sama walczyłam o mieszkanie po dziadkach i muszę przyznać, że nie była to łatwa batalia. Na szczęście udało mi się znaleźć świetną kancelarię, więc obyło się bez większych problemów. Niestety jestem ze Śląska, wiec z wyborem kogoś z Gdańska nie pomogę.
Mirkuś

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Mirkuś »

Jeżeli chodzi o spadki, to z tego co wiem, całkiem spore doświadczenie posiada w tym temacie kancelaria http://www.mindykowski.pl/ Mój brat korzystał z ich pomocy kiedy spadł na niego spadek po naszym zmarłym dziadku. Część rodziny, nie zgadzała się na to, żebyśmy otrzymali jakikolwiek pieniądze, na szczęście są miał na ten temat trochę inne zdanie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
ODPOWIEDZ