smart kid belt

Inne tematy.
Awatar użytkownika
adam159
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2019, 19:23

smart kid belt

Post autor: adam159 »

Dziewczyny,
Rozważamy zakup Smart Kid Belt. Często podróżujemy pociągiem do dziadków i na miejscu nie mamy fotelika, wtedy wycieczki autem sa utrudnione. Było by to super rozwiązanie. Ktoś z was ma ? Jakies opinie?
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: smart kid belt

Post autor: Robaczek »

Według mnie dużo lepszym, a przede wszystkim bezpieczniejszym rozwiązaniem, jest jednak fotelik samochodowy dla dziecka. Smile to sklep z ofertą takich fotelików od różnych, wiodących na rynku producentów. Foteliki te spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jak widać nawet dziecko o masie ciała powyżej 30 kg może w takim foteliku jeździć.
Awatar użytkownika
adam159
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2019, 19:23

Re: smart kid belt

Post autor: adam159 »

No tak, tylko czasami nie ma opcji zabrania ze sobą fotelika i co wtedy? Targać ze sobą fotelik pociągiem średnio, bo i tak jestem obładowana bagażami a z tego co czytałam Smart Kid Belt przeszedł pomyślnie testy zderzeniowe.
Awatar użytkownika
kulkakuleczka
Posty: 45
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:03

Re: smart kid belt

Post autor: kulkakuleczka »

adam my mamy dwa foteliki w aucie ale pasy tez zkaupilismy.. czasem trzeba podjechac gdzies drugim autem na szybko wiec sie nieprzepina fotelika tylko pas, do taksowki pas, na wakacje pas, rozwiazanie idealne. Pasy sa bezpieczne, maja odpowiedni certyfikat i testy PIMOT
Awatar użytkownika
Klemek0
Posty: 75
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:16

Re: smart kid belt

Post autor: Klemek0 »

Ja jak przysiadłem i poczytałem o tych pasach to się nieźle zaskoczyłem, wyniki testów są świetne, naprawdę. W ogóle fajnie że bez problemu można znaleźć i te testy pooglądać, z fotelików jakoś takich nie widziałem
Awatar użytkownika
kulkakuleczka
Posty: 45
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:03

Re: smart kid belt

Post autor: kulkakuleczka »

Jest wielu przeciwników tych pasów, opierajacych się na na hejtach sklepow sprzedajacych fotelikiu ktorym spada sprzedaz. Ostatnio mialam spiecie na fb na blog 8 gwiazdek z osobą ktora go prowadzi bo nie miala konkretnych zarzutow a hejt sie sypal jak jad z pyska węża. Osobiscie przed zakupem poczytalam o testach o zabezpieczeniach o certyfikatach i wiem ze pasy sa bezpieczne i warto je kupic nawet na takie szybkie akcje jak pociag taksowka itd

kurtka moro męska
ODPOWIEDZ