Serial Koło Czasu

Inne tematy.
Kierowak

Serial Koło Czasu

Post autor: Kierowak »

Witajcie Panowie. Chcą Wam polecić świetny serial fantasy. Jedni lubia ten gatunek inni nie ale warto zobaczyć Koło Czasu serial o ratowaniu lub zniszczeniu świata a dlaczego tak? Dowiecie się oglądając ten serial bo nie pora na spoilery. Podpowiem, że to do ludzi należy ta decyzja czy ocala świat czy go zniszczą trochę jak w realnym świecie. Dlatego warto się wgłębić i czasem pomyśleć o naszej przyszłości. Sami widzimy co się teraz dzieje aż ciarki przechodzą.
adam21

Re: Serial Koło Czasu

Post autor: adam21 »

Ogólnie to to co w filmach jest projektowane w rzeczywistości. Ale jak to jest że pozytyw zawsze zwycieży a co do serialu to polecam także fajny serial the last of us . fajny trzymajacy w napieciu i wgl www.filmex.net.pl tutaj go znajdziesz jak chcesz obejrzeć
ladybrokat

Re: Serial Koło Czasu

Post autor: ladybrokat »

Naprawdę zastanawiam się, co mam zrobić, jakie mam mieć podejście i co przyda się mojej osobie. No wiecie, jednak nie lubię chujowo spędzać czasu. Dlatego tu https://primemovies.pl/2023/07/27/jenna-ortega/ zerkam na to, by jednak dobrze zaplanować odpowiednie kino domowe Co wy na to?
ODPOWIEDZ