Sala weselna Wrocław

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Mariusz77
Posty: 25
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:09

Sala weselna Wrocław

Post autor: Mariusz77 »

Czesc,

mozecie polecic mi jakas sprawdzona sale weselna we Wroclawiu? :)
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2019, 19:45

Re: Sala weselna Wrocław

Post autor: Marysia_89 »

Hej,

Ja mogę Ci polecić Starą Garbarnię :) sale weselne okolice wrocławia są tam najlepsze :) Ja byłam zachwycona będąc tam na weselu przyjaciółki. Polecam się przekonać i pójść chociaż pooglądać :) Wg mnie niepowtarzalny klimat!
Bińka

Re: Sala weselna Wrocław

Post autor: Bińka »

Jeśli pani młoda będzie szukać we Wrocławiu dobrej kosmetyczki to polecam salon Argania przy Horbaczewskiego. Dziewczyny mają tam ogromną wiedzę i bardzo dobrze doradza jaki zabieg wybrać, świetnie też te zabiegi są wykonane. Można umówić się na wizytę na stronie salonu http://www.salonargania.pl
Małgosia

Re: Sala weselna Wrocław

Post autor: Małgosia »

Warto też przejrzeć noclegi we Wrocławiu, ja popełniłam ten błąd i wybrałam salę bez hotelu. Dlatego polecam od razu orientować się czy przy restauracji jest, chociaż kilka pokoi dla gości i nowożeńców. U nas wszyscy byli strasznie zmęczeni i dojazd do hotelu, po weselu był koszmarem.
Anuśka45

Re: Sala weselna Wrocław

Post autor: Anuśka45 »

Wybór sali weselnej to bez wątpienia jedno z najtrudniejszych zadań - jeśli weźmiemy pod uwagę organizowanie uroczystości weselnej.Pierwszą rzeczą jaką powinniśmy zrobić to ustalić listę gości, którzy przyjadą świętować ten ważny dla nas dzień. Bardzo ważną sprawą do załatwienia jest wybranie, przygotowanie i wysłanie zaproszeń ślubnych, później już jest tylko coraz więcej do zrobienia.Na weselu powinien pojawić się także dobry, ekskluzywny alkohol , bo przecież nie możemy podać naszym gościom alkoholu kiepskiej jakości, to po prostu nie wypada.
ODPOWIEDZ