przesyłki wielkogabarytowe

Inne tematy.
Awatar użytkownika
alvin
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

przesyłki wielkogabarytowe

Post autor: alvin »

Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
Awatar użytkownika
kygo
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:49

Re: przesyłki wielkogabarytowe

Post autor: kygo »

alvin pisze: ↑20 maja 2021, 14:52 Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
W takim razie to będzie musiała być paleta kurierem, bo większy gabaryt tylko w ten sposób możesz przetransportować. Potrzebować tylko będziesz wspomnianej palety, ale ją można u kuriera kupić
Wołek

Re: przesyłki wielkogabarytowe

Post autor: Wołek »

Teraz jest sporo możliwości na wysyłanie przesyłek i to jest duży plus. Ja na przykład jak mam jakieś paczki nie ważne czy małe czy właśnie wielkogabarytowe to wysyłam je za pośrednictwem https://www.fastpost.pl/ :) naprawdę jest to wygodne rozwiązanie! także polecam
alvuś

Re: przesyłki wielkogabarytowe

Post autor: alvuś »

Jak bardzo to duży gabaryt? Jeśli nie mieści się w normy klasyczne to faktycznie konieczna będzie przesyłka paletowa. Ale sprawdź to sobie dobrze na stronie przewoźnika. Bo na przykład niektóre paczkomaty są naprawdę duże i pomieszczą większą rzecz. I skoro jesteśmy przy temacie przesyłek i nadawania, to zaopatrzyć się też trzeba w etykiety samoprzylepne z nadrukiem (bądź bez niego) - w zależności co wolimy. W każdym razie jest to konieczność, ponieważ na etykiecie muszą znaleźć się dane potrzebne do nadania paczki jak np. numer przewozowy
Hołek

Re: przesyłki wielkogabarytowe

Post autor: Hołek »

W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim dobrej firmy kurierskiej do współpracy zarówno jeżeli chodzi o prowadzenie swojego biznesu online, jak i wysyłek prywatnych do znajomych i rodziny to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę Pakersi https://pakersi.pl/przesylki-miedzynarodowe z którymi również współpracujemy ponieważ również świadczą nam na wysokim poziomie usługi przesyłek międzynarodowych. Mam nadzieję, że też znajdziecie odpowiednie wsparcie.
ODPOWIEDZ