Poszukiwania szkoły dla dziecka

Inne tematy.
mikuś932

Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: mikuś932 »

Cześć! Muszę wybrać dla dziecka jakąś szkołę, bo właśnie przeprowadzamy się do Warszawy i kompletnie nie mam pojęcia, jak i gdzie szukać. Może są tutaj osoby na co dzień mieszkające w Warszawie i mają jakieś opinie, wskazówki i dobre rady dla mnie?
mczayś

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: mczayś »

Ogólnie w Warszawie jest bardzo duży wybór różnych szkół dla dzieciaków, no ale też dzieciaków jest bardzo dużo. Myślę, że Twoje oczekiwania może spełnić Te Vizja na Wawrze. Bezpośrednio u nich też od razu dowiesz się, w jaki sposób wygląda cały proces rekrutacji. Wszystko dostępne online.
polinuś03

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: polinuś03 »

No widzę, że wspominasz o mojej szkole, dlatego mogę zgodzić się z tym, że Te Vizja bardzo dobrze przykłada się do nauki języka angielskiego, a nauczyciele są tacy, że bez problemu każdy rodzic jest w stanie dogadać się i porozmawiać, bo kontakt z nauczycielem dla mnie jest bardzo ważny.
emilś32

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: emilś32 »

Super pomysł to zapisać dziecko do szkoły dwujęzycznej? Wydaje mi się, że będzie to dobre rozwiązanie, ze świetnym efektem oraz bez konieczności uczęszczania na zajęcia dodatkowe. Taką szkołą jest Te Vizja np. na Wawrze w Warszawie. Uważam, że znajdziecie tam ofertę edukacyjną spełniającą oczekiwania.
kaśka325

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: kaśka325 »

Jak wygląda rekrutacja do Te Vizji? Jak wyglądają płatności? Znajdę gdzieś informacje online, czy muszę umawiać się na spotkania bezpośrednio w szkole? Myślę nad zapisaniem tam swojego syna i właśnie się zastanawiam, co i jak.
sakiś3222

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: sakiś3222 »

Akurat mieszkamy na Wawrze, więc ze wszystkich najbliższych szkół wybrałam dla dziecka Te Vizję, z tego względu, że posiadają ofertę edukacyjną oraz program nauczania, który wyróżnia się na tle innych szkół. Ponadto prowadzą szkołę dwujęzyczną, co pozwoli na naukę języka angielskiego.
pikuś0094

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: pikuś0094 »

Również muszę pochwalić Te Vizje za to jak sobie radzą w tym trudnym okresie dla wszystkich, w szczególności dla szkół. Zajęcia nie zostały przerwane, wszystko odbywało się online w wygodnej formie. Wykorzystywaliśmy tu Microsoft Teams. Sprawdzajcie, no i korzystajcie!
Awatar użytkownika
Morella
Posty: 99
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: Morella »

Najgorzej na początku, trzeba jakoś się wkręcić i powoli wdrożyć w życie w nowym mieście, to samo wygląda u dzieci oczywiście. Postaw na prywatną, ja tak zrobiłam i jest super. Te Vizja Wawer, sprawdza się bardzo dobrze, jest tu dużo angielskiego i dodatkowy język obcy, szkoła na piątke z plusem.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 142
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: Erejka »

Rodzic ma tu dużo do powiedzenia, szczególnie jak dopiero co wybieracie właśnie szkołę podstawową. Ja wzięłam pod uwagę też i szkoły prywatne i dobrze się złożyło. Wybrałam Te Vizje, ich szkołę na warszawskim Wawrze, nie ukrywam że przekonał mnie angielski i bardzo dobre opinie od innych rodziców.
Awatar użytkownika
MiekkiJoe
Posty: 23
Rejestracja: 24 wrz 2019, 13:58

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: MiekkiJoe »

W Warszawie zawsze jest ruch na ulicach, to weź pod uwagę wybierając szkołę :) Komunikacja, odległość szkoły - to jest też ważne, no ale nie najważniejsze przecież. Mnie się udało jakoś wszystko super zgrać. Szkoła jaką mogę polecić to Te Vizja Wawer, plusik ode mnie też za to jak wyglądają teraz lekcje online.
rikuś

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: rikuś »

Jak szukasz już szkoły dla dziecka to i może zaintewresujesz się ofertami na podręczniki? na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip Kupisz cały zestaw z wykazu ksiązek do szkoły. Na pewno bedziesz usatysfakcjonowana z ogromu ofert jak i z cen.
Miłoszewski

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: Miłoszewski »

Lekcje online kiedyś się skończą i znowu zacznie sie noszenie tych niewygodnych plecaków dla dziecka. Te zwykłe są nic nie warte. Trochę przeszukałem neta i wypatrzyłem markę Coocazoo. Bardzo fajne plecaki młodzieżowe. Kupiliśmy i młody zadowolony. Fajny wzór (sporo do wyboru) i całkiem sensownie rozwiązany system regulacji. Można fajnie dopasować.
Awatar użytkownika
azjatka
Posty: 61
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:16

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: azjatka »

Zawsze pojawia się takie pytanie - jaką szkołę języka angielskiego wybrać dla swoich dzieciaków. Bo trochę ich jest na rynku i decyzja może nie być wcale taka łatwa. Mnie znajoma podesłała bardzo fajny link https://www.dolcan.pl/jak-wybrac-odpowi ... a-dziecka/ który wiele mi wyjaśnił. Dlatego możecie śmiało przeczytać i zaczerpnąć z niego wiedzę :)
Awatar użytkownika
Grażynka3
Posty: 42
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:30

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: Grażynka3 »

lokalizacja będzie odgrywać dużą rolę, ale też niech nie będzie najważniejszym czynnikiem przecież. Zawsze można dowozić dziecko do szkoły. Ja mam całkiem blisko do Te Vizji w Warszawie (dzielnica Wawer) i super się złożyło, że wybrałam tą szkołę podstawową. Ja jestem zadowolona z tego jak zajęcia wyglądają, a syn z samej szkoły i kolegów.
kubuś9944

Re: Poszukiwania szkoły dla dziecka

Post autor: kubuś9944 »

Mam nadzieję, że już za jakiś czas będę mogła polecać swoją szkołę! Mam w planach otwarcie własnej działalności i powiem szczerze, że na stronie https://comparic.pl/szkola-jezykowa-w-f ... ie-oplaca/ korzystam z wielu różnych informacji. Wiem, że franczyza będzie dla mnie odpowiednim rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ