Plecak prezencie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 224
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Plecak prezencie

Post autor: Bigboy »

Niedawno dowiedziałam się o takiej akcji http://plecakiodserca.pl , w której dzieci z podstawówki darują swoje stare plecaki dzieciom , których nie stać na nowe. Wasze dzieci wzieły by udział w takiej akcji ?

Awatar użytkownika
klocki
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 9:41

Re: Plecak prezencie

Post autor: klocki »

Tak, moje dziecko wzięło udział w tej akcji. Byłam z niego bardzo dumna bo samo chciało się w nią zaangażować, nie musiałam namawiać Kupiliśmy plecak, a moje dziecko jeszcze oddało zestaw klocków Lego 75952, którym się nie bawiło. Adam, czyli chłopczyk, który otrzymał plecak i klocki był bardzo szczęśliwy i nawet zaprzyjaźnili się razem :) https://zklockow.pl/lego-75952-fantasti ... worzeniami

Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 75
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:47

Re: Plecak prezencie

Post autor: Bercia »

Szkoda, że my nie wiedzieliśmy o tej akcji, bo z pewnością wzięlibyśmy w niej udział. Teraz rozglądamy się za nowymi plecakami i wydaje mi się, że najlepsze są te na Ceneo https://www.ceneo.pl/Plecaki/p:Vans.htm . Są pojemne i solidnie wykonane. Jeśli chodzi o wzory, to muszą już sobie same wybrać, bo za duże już są, żeby mama w tej kwestii za nich decydowała.

Awatar użytkownika
Michalina_12
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Plecak prezencie

Post autor: Michalina_12 »

Masę takich plecaków znajdziesz na gts.travel. To plecaki podróżne, mocno wyspecjalizowane, przy czym.. wyglądają po prostu świetna. Można je nosić nie tylko do samolotu, ale też do szkoły.

https://mirapolnext.pl/serwisy-pm-26.html
meskipub.pl

Awatar użytkownika
elus
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:11

Re: Plecak prezencie

Post autor: elus »

Wiele różnych i przede wszystkim ciekawych plecaków jest dostępnych tutaj https://supersklep.pl/back-to-school . Jeśli to ma być prezent, to na pewno warto postawić na praktyczne i funkcjonalne oraz przede wszystkim oryginalne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb, aby sprawić komuś radość.

https://victoriavynn.com/produkt/wzornik-mega-base-wzornik-kolorow/

ODPOWIEDZ