palenie suszu?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Borysław-87
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2022, 0:46

palenie suszu?

Post autor: Borysław-87 »

Siemka panowie, próbowaliście kiedyś palenia suszu? Chodzi mi oczywiście o susz CBD, bo teraz w sumie dość głośno się o tym mówi i nie powiem też mnie temat mocno zainteresował. Chciałbym się dowiedzieć, co potrzebne jest ewentualnie do palenia, co konkretnie warto kupić, bo domyślacie się, że ja się nie znam. Także czekam na jakieś wskazówki i podpowiedzi ;)
Awatar użytkownika
Oktawiusz_64
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2022, 18:59

Re: palenie suszu?

Post autor: Oktawiusz_64 »

Ja przede wszystkim polecam kupić dobry waporyzator do CBD, ale teraz na pewno nie będzie z tym problemu, bo teraz jest tego w sklepach internetowych i stacjonarnych całkiem sporo. Oczywiście potrzebny będzie dobrej jakości susz i w sumie tyle. Jak wybierzesz się do jakiegoś sklepu to obsługa na pewno powie Ci co i jak, także nie musisz się tym stresować :D
Maciej55

Re: palenie suszu?

Post autor: Maciej55 »

Dla palenia cbd proponuje vape cbd bardzo dobre urządzenie. Narzędzie bezkonkurencyjne. Wygodne, dyskretne, piękne. Umożliwiające inhalacje kannabinoidów na nowym poziomie. Wolne od szkodliwych substacji (olej mct, glikol, gliceryna) w jeszcze wyższej trosce o twoje zdrowie. Dzięki inhalacji trwającej 3 sekundy, mamy pewność, że do twoich płuc trafią dokładnie 2mg kannabinoidów. Pilnuj tej zasady. “Zasada 3 sekund” albo inaczej „best vape pen procedure”, to bardzo istotna kwestia, nie bagatelizuj jej.
Kamilaa

Re: palenie suszu?

Post autor: Kamilaa »

Palenie suszu różnych ziół staje się coraz popularniejsze i warto zwracać uwagę na to, jakie będą dla nas odpowiednie. Można tutaj https://cbdszop.pl/waporyzatory/ spojrzeć na waporyzatory. Dobór takiego urządzenia także ma znaczenie.
ODPOWIEDZ