Nauka przed sprawdzianem

Inne tematy.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 383
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Nauka przed sprawdzianem

Post autor: mruczka8 »

Właśnie uświadomiłeś/uświadomiłaś sobie, że w poniedziałek kartkówka z matematyki? Notatek brak, a warto się do niej przygotować, aby wyszła jak najlepsza ocena. W takim wypadku koniecznie wejdź na stronę https://www.dlaucznia.pl/ gdzie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, na najwyższym poziomie merytorycznym.
Awatar użytkownika
Grizzly86
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2020, 15:28

Re: Nauka przed sprawdzianem

Post autor: Grizzly86 »

Spoko sprawa. Chociaż tutaj sama teoria to dopiero początek, trzeba nabrać wprawy rozwiązując liczne zadania z matematyki. W przeciwnym przypadku może się okazać, że na sprawdzianie zabraknie nam czasu. Mówię z własnego doświadczenia
żana223

Re: Nauka przed sprawdzianem

Post autor: żana223 »

Jeśli chodzi o mnie, to uważam, że prywatne nauczanie jest dużo bardziej rozwinięte i na takie zdecydowaliśmy się dla naszego dziecka, bo jesteśmy w stanie opłacać czesne. Szkoła jaką wybraliśmy to Te Vizja na Ochocie, ponieważ posiadają rozszerzony język angielski, co dla nas było bardzo ważne. Ponadto jest opieka wykwalifikowanych pedagogów.

słupek parkingowy automatyczny
ważka

Re: Nauka przed sprawdzianem

Post autor: ważka »

Najlepiej to uczyć się na bieżąco... ;) No i oczywiście nie uczyć się z komputera tylko ze swoich książek. A z tego co tutaj https://www.nowaera.pl/strona-glowna/re ... odstawowej widzę, to na prawdę dzisiaj są porządne podręczniki do nauki.
lidkuś

Re: Nauka przed sprawdzianem

Post autor: lidkuś »

Moje dziecko miało problem w szkole z przedmiotem fizyką dlatego kupiłam mu do nauki dodatkowy podręcznik pt " Odkryć fizykę. Karty pracy ucznia dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era . Jest to publikacja ułatwiająca systematyczną pracę i przygotowanie do sprawdzianu.
gośkaa

Re: Nauka przed sprawdzianem

Post autor: gośkaa »

A tutaj https://www.eduksiegarnia.pl/trudnosci- ... -cwiczenia już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam ciekawe pomoce do nauki, zwłaszcza dla dzieci, które mają trudności z czytaniem, pisaniem czy ortografią.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1141
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Nauka przed sprawdzianem

Post autor: Kuba77 »

Witam, jak zachęcić młodzież do nauki? Zalezy mi na tym,by zainwestować w dobrej jakosci sposob. Co sądzicie o programach stypendialnych dla młodzieży? Ja znalazłam ten https://efc.edu.pl/ Czy znacie i mozecie powiedziec cos na temat tego programu? Pozdrawiam.

otwieranie bramy
ODPOWIEDZ