naturalne kosmetyki dla mężczyzn

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Konstanty-77
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 11:50

naturalne kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: Konstanty-77 »

Panowie, używacie może naturalnych kosmetyków dla mężczyzn? Panuje chyba takie przekonanie, że tego typu produkty są przeznaczone głównie dla kobiet, a według mnie nie jest to prawda. Sam jakiś czas temu przetestowałem kilka i uważam, że takie kosmetyki robią o wiele lepszą robotę, właśnie dlatego, że są z naturalnych składników. Jakie wy macie zdanie?
MikolajKowal

Re: naturalne kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: MikolajKowal »

Uważam, że kosmetyki naturalne są zdecydowanie dobre dla faceta. Słyszałem gdzieś, że w wieku około 25 lat powinno zacząć się dbać o skórę i zachowanie jej młodości i ja osobiście tak właśnie zrobiłem. Stosuję kremy naturalne do twarzy, pod oczy, do ciała bo po prostu po tym czuje się lepiej, świeżo. Może to mało męskie ale to coś co robię w swoim zaciszu domowym o czym nikt nie musi wiedzieć a widzą tylko efekty. Polecam sobie zamówić jakieś kosmetyki, ja kupuje na sklep.natko.pl bo jeszcze mają maści na bóle mięśni, które też się przydają.
berkon

Re: naturalne kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: berkon »

Dzień dobry. Jeśli temat jest nadal aktualny, to chciałbym również podzielić się informacjami o tym, gdzie można kupić dobre kosmetyki dla mężczyzn, w tym do włosów. Sama od kilku lat jestem stałym klientem tego sklepu: https://barbercompany.pl/golenie/brzytwy-i-maszynkido-golenia/maszynki-do-golenia-na-zyletki/ . Mają bardzo duży asortyment, a ceny są bardzo przystępne. Zainteresowanym polecam zapoznać się z katalogiem i opisem na stronie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, kierownik chętnie na nie odpowie.
dżejzii

Re: naturalne kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: dżejzii »

Tutaj https://beardman.pl/kategoria/pomady-do-wlosow macie kosmetyki dla Panów - wartościowe, wyselekcjonowane. Warto im się przyjrzeć - bo wybór mają tam naprawdę spory, także jestem przekonana, że znajdziecie tam coś odpowiedniego dla siebie. Druga sprawa, to niewygórowane ceny.
Violkaa

Re: naturalne kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: Violkaa »

Szukam naturalnych kosmetyków dla mojego męża, który ma problem ze świeceniem się cery. Od jakiegoś czasu zaczyna mu się również pojawiać trądzik i trudno zdiagnozować problem, który pojawił się dość nagle. Nie wiadomo z czego wynika i jak temu zaradzić. Czytałam sporo o sebum i o tym, czym jest (np. tutaj https://kasiarowny.pl/nadmiar-sebum-jak ... zyc/b_iwcq), jednak niewiele to pomogło. Nie wiem, w którą w stronę iść w poszukiwaniu rozwiązań, bo jest to problem, który wyraźnie się nasila. Mój mąż nie jest jakiś specjalnie wymagający, jeżeli chodzi o marki, ale pomyślałam, że może naturalne kosmetyki w tym przypadku będą najlepszą opcją. Czy można stosować kosmetyki dedykowane kobietom? Czy ma to jakieś szczególne znaczenie, czy jest to tylko kwestia marketingu? Szukałam w Internecie informacji, ale wszystkie są raczej niejednoznaczne. Niby męska skóra jest inna, ale wystarczy większa ilość składników odżywczych i powinno być ok. Czy macie jakiś pomysł?

Kolejna sprawa to, czy macie jakieś zaufane sklepy lub drogerie internetowe? Staram się raczej wybierać mniejsze sklepy z węższą ofertą, ale za to bardzo dobrym kosmetykami pod względem składu. Jest parę miejsc, które przeszukałam, niestety bez większego sukcesu. Chciałabym, aby taki sklep był raczej małym, rodzinnym przedsiębiorstwem, bo takie firmy wybieram także w przypadku np. żywności. Wiem, że kosmetyki z takich miejsc będą pewnie droższe, ale jestem bardzo zdeterminowana, aby znaleźć odpowiednie produkty dla mojego męża, bo on to raczej nie orientuje się w takich sprawach :)
ODPOWIEDZ