laweta

Inne tematy.
Iruś12

laweta

Post autor: Iruś12 »

Witam, korzystacie z usług pomocy drogowej? Możecie mi powiedzieć czy Laweta Ustroń to dobra opcja? Szukam firmy, która przyjedzie o każdej porze, ale nikogo do tej pory nie znalazłem. Może ktoś z Was wypowie się w tym temacie? Mieliście do czynienia z pomocą drogową?
mórarz

Re: laweta

Post autor: mórarz »

Ja sam korzystam z lawety, w celu realizowania usług dla mojej firmy. Zamówiona z oferty https://www.kegger.eu/autotransportery.html całkowicie nam wystarcza i pozwala na wykonywanie bardzo profesjonalnego transportu. Udany wybór za dobrą cenę i wysokiej jakości sprzęt - w końcu to Mercedes High Race.
ryśka1

Re: laweta

Post autor: ryśka1 »

Jak samochód lubi się psuć to trzeba zawsze mieć pod ręką namiary na pomoc drogową. Przyznam, że sama mam taki problem i uważam, że to duży problem. Zazwyczaj w takiej sytuacji pomaga mi pomoc drogowa i holowanie na lawecie Warszawa Zakrzewski: https://zakrzewski-holowanie.pl/ .
łasuch

Re: laweta

Post autor: łasuch »

Podróżując nocą po Bydgoszczy, mój samochód odmówił posłuszeństwa. Musiałam wezwać pomoc drogową, świadczącą usługi również nocą w sieci trafiłam na stronę https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-bydgoszcz i skorzystałam z pomocy firmy oferującej pomoc całodobową, jestem bardzo zadowolona z ich sprawnej i fachowej pomocy.
angelika

Re: laweta

Post autor: angelika »

Każdemu kierowy poruszającemu się po drogach może okazać się niezbędna pomoc drogowa. Wcale nie musi mieć miejsce żaden wypadek czy kolizja. Czasami samochód tak się zepsuje że też bez pomocy drogowej się nie obejdzie. Sama byłam w takiej sytuacji i pomoc znalazłam tutaj https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-s ... e-slaskie/ . Zapisałam sobie namiar na nich w razie czego :) .
Małysz

Re: laweta

Post autor: Małysz »

Jak jak szukałem jakiejś pomocy drogowej w swoim mieście to natrafiłem w sieci na https://autolawety-24.pl/. Zadzwoniłem, podałem namiary na siebie i czekałem. Panowie podjechali pod wskazany adres i odtransportowali auto do warsztatu, gdzie czekał na nie zaprzyjaźniony mechanik.
Jar3k

Re: laweta

Post autor: Jar3k »

Mi zdarzyło się kilkukrotnie korzystać z usług pomocy drogowej. Ostatnim razem miałem niewielką stłuczkę w okolicach Rybnika. Niestety mój pojazd nie nadawał się do dalszej jazdy, dlatego skontaktowałem się z firmą Auto-Hol. Laweta zjawiła się na miejscu po 30 minutach, a ja zostałem przetransportowany do warsztatu. Na miejscu otrzymałem samochód zastępczy na cały okres naprawy, dzięki czemu mogłem kontynuować podróż. Byłem bardzo zadowolony z szybkiej i kompleksowej pomocy.
ODPOWIEDZ