Książka ze stresem? Kryminał, thriller?

Inne tematy.
Paranik

Książka ze stresem? Kryminał, thriller?

Post autor: Paranik »

Co z książek będzie bardziej stresujące jako gatunek do poczytania, kryminał czy thriller?
Szukam czegoś, co po serii czytania komedii trochę inaczej mnie ustawi, da ekscytację emocje itd.
Doradzicie? Wpadły mi w oko trzy książki:
:arrow: Pan Strach (Alex Sand)
:arrow: Złe Oko (Mikołaj Janicki)
:arrow: Bez przedawnienia (Katarzyna Żwirełło)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wydają mi się właśnie takie po okładkach nerwowe - ktoś może czytał którąś z nich już i doradzi kolejność?
Albo całkiem co innego podrzuci?
Moniqq

Re: Książka ze stresem? Kryminał, thriller?

Post autor: Moniqq »

E fajne te okładki, poczytałam sobie też opisy tych książek i na Twoim miejscu wszystkie trzy bym wzięła 8-)
Zapowiadają się ciekawie i naprawdę jest w nich ten nerw o który ci chodzi,
zopisu oczywiście wnioskuje.

Ja jestem wielbicielką kryminałów i thrillerów ale zdecydowanie rzadko sięgam po młodych nieznanych autorów, wolę pewniaki jak np Mróz, Moss, Coben, Nesbo - to po prostu marki po których wiem, że się nie zawiodę, a książki coraz droższe więc wiadomo, że chce się kupić coś, co jest autentycznie ciekawe i dobre.
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: Książka ze stresem? Kryminał, thriller?

Post autor: cleftjaw »

Sama dość często sięgam po kryminały, ponieważ jako jedyne są w stanie mnie zaciekawić :) Teraz poszukuję jakiejś ciekawej lektury dla mojej siostry i widziałam, że tutaj na stronie Wydajenamsie można znaleźć całkiem ciekawe propozycje. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś zamawialiście i co uważacie o ich asortymencie.
Awatar użytkownika
Sazed
Posty: 52
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:59

Re: Książka ze stresem? Kryminał, thriller?

Post autor: Sazed »

Sukkub Edward Lee. Nie jest to jakaś ambitna książka, ale czytało mi się ją tak przyjemnie, że pochłonęłam ją za pierwszym razem w ciągu 2 dni. Często do niej wracam, aktualnie przeczytałam ja 4 razy ;)

Zresztą jeśli szukacie rekomendacji na coś do poczytania, polecam zajrzeć sobie na stronę https://atlas-ksiegarnia.pl/ Jest tutaj wiele polecanek na dobre ksiazki.
ODPOWIEDZ