Gry planszowe

Inne tematy.
Awatar użytkownika
kozi44

Gry planszowe

Post autor: kozi44 »

Tak się zacząłem zastanawiać ile osób jeszcze w dzisiejszych czasach gra w gry planszowe. Przyznajcie się :)

Awatar użytkownika
kozi44

Re: Gry planszowe

Post autor: kozi44 »

Ja od zawsze bardzo lubię grać w planszówki i muszę wam powiedzieć, że od kiedy mam żonę także przekonuję ją do takiej rozrywki. Ostatnio chodzi nam po głowie jakaś gra małżeńska i szukamy właśnie takiej, która mogłaby nas zainteresować. Może wy możecie nam coś polecić?

ziaja dla dzieci opinie

Awatar użytkownika
miclous

Post autor: miclous »

Sprawdź Gierki małżeńskie, można w nie grać w jedną lub kilka par. Polecam też szachy, przy nich nie sposób się nudzić. Dodatkowo tutaj jest opisane, jakie umiejętności rozwija ta gra, powinno to was zachęcić.

mangostan owoc

Awatar użytkownika
Reyna

Post autor: Reyna »

Dobra gra jest obecnie rzadkością wśród wielu gier na rynku branżowym. Wybierz tylko sprawdzone i o www.no-deposit-bonus.pl dobrych właściwościach.

Awatar użytkownika
miclous

Post autor: miclous »

Gra o dobrych właściwościach? A jaka to?

Awatar użytkownika
Bodzio12

Post autor: Bodzio12 »

Jeżeli chcecie sobie przypomnieć jakie były gry w latach 90-tych? Zobaczcie koniecznie na stronie skup antyków ja tutaj też oddałem swoje stare zabawki i gry z dzieciństwa. Fajna opcja. Poczytajcie i zobaczcie jakie już mają zbiory.

Awatar użytkownika
patur

Post autor: patur »

Ja gram i wcale się tego nie wstydzę :D Zresztą chyba nie ma lepszej rozrywki na wieczór ze znajomymi, pod warunkiem, że się nie chce tylko siedzieć, pić piwko i gadać. W kilka osób dobrze się gra w Tajniaków, w Pan tu nie stał i w Dixit. No i oczywiście stare, dobre Taboo, to chyba moja ulubiona gra w towarzystwie.

Awatar użytkownika
TomekNader

Post autor: TomekNader »

Pieniądze to ważna i konieczna rzecz. Dlatego uważam, że należy umieć na nie zasłużyć w każdych warunkach i w dowolnym czasie. Nauczyłem się tego na hazardzie naucz się grać w automaty online tam można naprawdę zarobić bardzo dobre pieniądze, najważniejszą rzeczą jest wiedzieć jak i co robić. System jest stabilny i dość prosty, najważniejsze jest, aby pomyśleć przed tym, a następnie pieniądze będą twoje

Kinga34

Post autor: Kinga34 »

My uwielbiamy gry planszowe kooperacyjne - https://egmont.pl/Gry-planszowe/Gry-koo ... 278,k.html Przy takich grach świetnie spędza się czas z najbliższymi. Wspólna gra i budowanie strategii bardzo nas do siebie zbliża i sprawia, że fajnie spędzamy czas w rodzinnym gronie.

BognaSob46

Post autor: BognaSob46 »

jak wielu podobnie myślących ludzi! Lubię też grać w różne gry, ale to są gry online w moich ulubionych. Na razie mogę polecić https://drfun.pl/mucha-mayana/ moją sprawdzoną grę.

opryszczka wargowa przyczyny powstawania

ODPOWIEDZ