Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Inne tematy.
gość

Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: gość »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Awatar użytkownika
ifunia
Posty: 93
Rejestracja: 02 wrz 2019, 8:31

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: ifunia »

Zależy od działalności, ale tak szczerze to mnie byłoby tutaj szkoda pieniędzy tak naprawdę. Lepiej jest zainwestować w coś znacznie bardziej skuteczniejszego, czyli np marketing internetowy. Dla mnie w tej kwestii pracuje agencja http://prosponder.pl/ z którą już kilka lat działam i działają skutecznie, bo mam non stop sporo zamówień na mailu.
Awatar użytkownika
azjatka
Posty: 61
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:16

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: azjatka »

Według mnie nie mają już sensu, bo przecież każdy z nas ma już ogrom długopisów czy notatników i to już nie jest jakieś już robiące wrażenie. Ja postawiłam na content marketing, gdzie ludzie od http://konkretmarketing.pl/ tworzą dla mnie artykuły na stronę www firmy. Te przyciągają zainteresowanie i potencjalni klienci nawet nie orientują się jak czytając z zaciekawieniem, wchłaniają kolejne linijki reklamy.
Awatar użytkownika
mirecki
Posty: 59
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:16

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: mirecki »

Już dawno to nie ma sensu, bo dziś większość biznesu, szczególnie B2B przenosi się do sieci i to tam trzeba działać. Tu polecam agencję http://agencjalightup.pl/ która dla mojej firmy odpowiednio działa poprzez pomysłowy marketing internetowy. Wiedzą jak działać by zwiększyć efektywność swojej kampanii reklamowej, co ma odbicie w ilości zapytań ofertowych.
Królowa z Żoliborza

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: Królowa z Żoliborza »

Oczywiście, że ma to sens :) Jak nie mam pomysłu na prezent dla znajomych, albo oni nie określają co by chcieli, to kupuję im na prezent smycze do kluczy. Zawsze jest to trafiony prezent, ja również mam klucze przypięte do smyczki na nie przeznaczoną. Super sprawa, a dodatkowo najlepsze smycze dostępne są w sklepie https://regalo.pl/kategoria-produktu/bi ... yfikatory/. Gorąco polecam, tanie gadżety tam mają ;)
Kryńska

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: Kryńska »

Gadżety reklamowe mają sens. Mogą posłużyć jako forma zachęty potencjalnych klientów do skorzystania z usług naszej firmy. Sklep Regalo oferuje sprzedaż gadżetów reklamowych w promocyjnych cenach, a nawet za darmo :) udało mi się wiele razy zamówić u nich różne produkty do promowania swojej działalności i nie tylko mojej. Po więcej informacji zapraszam na ich stronę https://regalo.pl/darmowe-gadzety-rekla ... -klientow/ sukces gwarantowany
ODPOWIEDZ