Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Inne tematy.
Awatar użytkownika
TymenS
Posty: 154
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:54

Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Post autor: TymenS »

Cześć,
Czy możecie mi polecić jakiś dobry serwis samochodowy w którym realizują naprawy skrzyń automatycznych? Z góry dziękuję i będę wdzięczny za wszystkie konkrety!
Awatar użytkownika
Ronnuz
Posty: 33
Rejestracja: 14 kwie 2020, 9:01

Re: Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Post autor: Ronnuz »

W mojej opinii jeśli chodzi o wybór dobrego serwisu od automatycznych skrzyń to na pewno warto zwrócić uwagę na Auto Józefów. Serwis o wieloletnim doświadczeniu, uczciwym podejściu do klienta, dobrych cenach i zawsze dotrzymaniu terminów realizacji oraz co ważne przystępnych warunkach gwarancyjnych.
Awatar użytkownika
OliwiaEr
Posty: 28
Rejestracja: 23 kwie 2020, 12:54

Re: Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Post autor: OliwiaEr »

W mojej opinii akurat jeśli chodzi o wykonanie naprawy automatycznej skrzyni to jestem za Auto Józefów. Są w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań, a nie tak jak inni w okolicy od razu kazali mi wymienić skrzynię. Najwyraźniej dało się zrobić bo wyszło taniej, zrobiłem ponad 30 tys.km i wszystko działa. Mega fachowcy!
Awatar użytkownika
TymenS
Posty: 154
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:54

Re: Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Post autor: TymenS »

Super, dzięki wielkie za wskazówki! W takim razie zabieram się za sprawdzenie oferty i mam nadzieje, że efekty pracy będą zadowalające :)
Awatar użytkownika
EmilCh
Posty: 110
Rejestracja: 16 kwie 2020, 10:08

Re: Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Post autor: EmilCh »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników, jeśli chodzi o skuteczny serwis zajmujący się naprawami aut z automatycznymi skrzyniami to serwis Auto Józefów na pewno sobie skutecznie poradzi. Przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, dobry zakres cenowy i pewne warunki gwarancyjne aż na rok (no i bez limitu kilometrów). Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ronnuz
Posty: 33
Rejestracja: 14 kwie 2020, 9:01

Re: Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Post autor: Ronnuz »

Mamy nadzieję, że udało nam się Ci skutecznie doradzić i jak tylko macie jeszcze jakieś wątpliwości to piszcie. Może jeszcze jakieś wskazówki znajdziecie :)
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Post autor: Robaczek »

Jeśli ktoś z Was szukałby dobrego serwisu samochodowego w Tarnowie, to polecam serwis https://omt-serwis.pl/. Naprawa zawsze jest tam szybka, bezproblemowa i co najważniejsze - niedroga, więc na pewno będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
rmen
Posty: 110
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:37

Re: Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Post autor: rmen »

To prawda, że Auto Józefów https://www.autojozefow.pl/ to dobra firma. Sam zaprowadziłem tam tylko na sprawdzenie i na razie czekam na przypływ gotówki, ale staram się także sam coś tam porobić. A ogólnie znajomy dowiedział się o nich i wiem, że tam samochód naprawiał. I jak na razie to nie żałuje.
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Dobry serwis samochodowy od automatycznych skrzyń

Post autor: uxinia »

A czy interesuje Cię jakaś konkretna lokalizacja? Ponieważ mogę Ci polecić sprawdzony serwis ferrari Śląsk, z którego usług korzystam. Zatrudnieni tam mechanicy są bardzo konkretni i znają się swojej robocie. Przyznam szczerze, że po czarnej serii mechaników jest to miłe zaskoczenie, tzn. znaleźć kogoś konkretnego.
ODPOWIEDZ