Wypadek na chodniku

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
ignacy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021, 7:34

Wypadek na chodniku

Post autor: ignacy »

Cześć wam. Komuś z was zdarzył się kiedyś wypadek na chodniku? Poślizgnięcie się, złamana ręka lub noga? Mnie niestety tak, dlatego planuję starać się o odszkodowanie i skontaktować się z kancelarią kancelariaae.pl. Wiecie może coś na ich temat? Polecacie?
Awatar użytkownika
Godfryd-77
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 19:15

Re: Wypadek na chodniku

Post autor: Godfryd-77 »

Trzeba przyznać, że ze specjalistami z tej kancelarii nawet tak skomplikowane sprawy, jak odszkodowanie za wypadek na chodniku, wydają się proste i łatwe do rozwiązania. Nic dziwnego, skoro doświadczenie to ich największa zaleta.
PaulinaŚ

Re: Wypadek na chodniku

Post autor: PaulinaŚ »

Zdecydowanie warto w takich sprawach o odszkodowanie zwrócić się do specjalistów. Oni mają w tym doświadczenie, wiedzą jak daną sprawę o odszkodowanie poprowadzić. Dzięki Kancelarii Prawnej Fenix udało mi się pozyskać od ubezpieczyciela odszkodowanie za złamaną nogę, która wystarczyła na rehabilitację.
białko

Re: Wypadek na chodniku

Post autor: białko »

Przyznam szczerze, że również się połamałem, ponieważ niefortunnie stanąłem na lewej nodze. Na szczęście znajomy polecił mi świetne Centrum Medyczne Gamma, które posiada klinikę ortopedyczną oraz rehabilitację w jednym miejscu. W jednej ze swoich warszawskich placówek, posiadają również szpital. Wydaje mi się, iż mimo odległości warto było skorzystać z ichniejszej oferty.
ODPOWIEDZ