Tworzenie stron internetowych

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
janusztracz
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:40

Tworzenie stron internetowych

Post autor: janusztracz »

Czy Waszym zdaniem tworzenie stron internetowych stanie się już wkrótce tak powszechnym skillem, jak chociażby wiązanie butów, czy jednak będzie to w głównej mierze domena specjalistów od IT i programistów? Chodzi mi o to, na ile program nauczania w szkołach publicznych w Polsce, w którym, jakby nie było, jest sporo miejsca na informatykę, przysłuży się upowszechnieniu tej umiejętności?
Izydoruś53351

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: Izydoruś53351 »

Moim zdaniem rzeczywiście w niedługim czasie niemal każdy będzie mógł budować strony internetowe. Natomiast raczej budowanie stron na naprawdę wysokim poziomie to będzie wciąż coś tylko dla programistów i informatyków. Proste pudełkowe strony okej to zrobi rzeczywiście każdy ale wykonanie czegoś od podstaw lub po prostu zgodnie z nowoczesnymi standardami wciaż będzie zadaniem wyłącznie dla profesjonalistów.

pałkę teleskopową
olguś

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: olguś »

Stworzenie stron internetowych wcale nie należy do łatwych zadań . Można się zgłosić do agencji o bezpłatną wycenę takiej strony tutaj http://quality-factor.pl/ . Osoby odpowiedzialne za to stworzą taką stronę na miarę potrzeb, oczekiwań i możliwości.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 48
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:54

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: deborah »

janusztracz pisze: ↑06 wrz 2020, 19:19 Czy Waszym zdaniem tworzenie stron internetowych stanie się już wkrótce tak powszechnym skillem, jak chociażby wiązanie butów, czy jednak będzie to w głównej mierze domena specjalistów od IT i programistów? Chodzi mi o to, na ile program nauczania w szkołach publicznych w Polsce, w którym, jakby nie było, jest sporo miejsca na informatykę, przysłuży się upowszechnieniu tej umiejętności?
Ja współpracuję z agencją Heronart.pl i jestem mega zadowolona. Oferują tworzenie blogów i stron internetowych, a jest na bardzo ważny aspekt przy prowadzeniu firmy ;) Możesz tak przyciągnąć nowych klientów, a tym samym masz spokojną głowę bo wszystkim zajmują się specjaliści.
Natojaż

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: Natojaż »

Każdy zawód wykonywany profesjonalnie, czy to będzie cieśla, dekarz, budowlaniec czy osoba która tworzy strony internetowe, na pewno będzie miała pracę, tylko że akurat w kwestii internetowej, bardzo dużo i dynamicznie się zmienia, kiedyś królował język php, teraz jest to przynajmniej javascript + farmwork, strony coraz częściej są bardziej rozbudowane, mają więcej fo zaoferowania, także trzeba być cały czas na bieżąco.
kajetaś

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: kajetaś »

Jeżeli potrzebujesz zaprojektować stronę internetową lub wizytówkę swojej firmy, to pomoże Ci w tym agencja marketingowa Katowice. Zlecenia wykonywane są zawsze na czas z precyzją i dokładnością, aby klient mógł być zadowolony. Sam sprawdziłem i polecam! 
Ralmaś

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: Ralmaś »

Firm projektujących strony online jest bardzo wiele i nie musisz w sumie szukać firmy koniecznie w swojej okolicy. Polecam kierować się doświadczeniem oraz wiedza w zakresie tworzenia stron www.....

Najlepiej wyślij wyceny do wielu firm oferujących tworzenie takich stron. Dowiesz się co mogą Ci zaoferować jak również jaka jest cena takich usług.

https://itcenter.pl/oferta/biznes-w-int ... ternetowe/
Awatar użytkownika
Ori35
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:17

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: Ori35 »

Uważam, że strona to wizytówka każdej firmy, dlatego powinna być profesjonalnie wykonana. Słyszałam, że projekty i same strony www tworzy firma Internetowe strony www. Działają na terenie Łodzi i okolic. Mają ciekawe pomysły, ceny są przystępne. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Szczegóły znajdziecie na ich stronie https://stronywww-lodz.pl/ .
Pioter

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: Pioter »

Stworzyć byle jaką stronę w oparciu o kreator potrafi każdy. Jednak stworzenie profesjonalnej strony internetowej wymaga wielu godzin pracy różnych specjalistów tj. grafik, programista, specjalista seo. Osoba bez doświadczenia nie będzie miała takiej wiedzy, która umożliwi mu stworzenie skutecznej strony internetowej. Mi pomogła firma z Poznania https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-poznan/ dzięki czemu oszczędziłem sobie wielu godzin pracy i mogłem skupić się na tym co najlepiej potrafię.
Awatar użytkownika
firanka
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:41

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: firanka »

Jeśli interesuje was praca w charakterze programisty lub chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej o tym zawodzie, ewentualnie o nowinkach technologicznych, to tutaj: https://itwiz.pl/jak-zostac-programista-javascript/ znajdziecie wszystkie te informacje zupełnie za darmo. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ