Inwestowanie - jak zacząć?

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Edwin1971
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:48

Inwestowanie - jak zacząć?

Post autor: Edwin1971 »

Witam serdecznie. Dobrze wiem, że na inwestowaniu w nieruchomości da się sporo zarobić, więc sam chciałbym spróbować swoich sił w tej branży. Od czego powinienem zacząć? Chodzi mi oczywiście o zdobycie podstawowej wiedzy.
Awatar użytkownika
florian91
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 22:59

Re: Inwestowanie - jak zacząć?

Post autor: florian91 »

Inwestuję od kilku lat i z doświadczenia wiem, że wiedza to podstawa. Mogę polecić Ci świetne warsztaty, dzięki którym udało mi się sfinalizować pierwszą transakcję bez większych niespodzianek. To wiwn.pl. Mogę powiedzieć tylko tyle, że zdobędziesz na nich wiedzę niezbędną do rozpoczęcia działania ;)
Awatar użytkownika
roberto
Posty: 16
Rejestracja: 01 kwie 2019, 15:09

Re: Inwestowanie - jak zacząć?

Post autor: roberto »

Jeżeli jesteś początkujący to z pewnością zainteresuje cię polisa inwestycyjna. Daje takie same korzyści jak standardowe ubezpieczenie, a pozwala nieźle zainwestować. Moim zdaniem warto sprawdzić temat, do wyboru jest wiele polis przeróżnych firm. Sam korzystam z firmy vienna life i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 100
Rejestracja: 26 sie 2019, 20:17

Re: Inwestowanie - jak zacząć?

Post autor: karol »

Na Początek ogarnij sobie system XTB i zobacz jak wygląda u nich demo, potem inwestuj. najlepiej opłacalne sa surowce i krypto, tylko pamietaj! nie działaj pod wpływem emocji!
Boguś

Re: Inwestowanie - jak zacząć?

Post autor: Boguś »

Interesuje was inwestowanie, to moim zdaniem, warto na początku sporo o tym poczytać, żeby nie być stratnym już na początku zabawy. Teraz wiele się mówi o funduszach inwestycyjnych m.in. generali dochodowy jest bardzo ciekawą sprawą. Polecam wam zainteresować się tym tematem, bo jest naprawdę bardzo ciekawa sprawa.
ODPOWIEDZ