BHP

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Koryna
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 21:18

BHP

Post autor: Koryna »

Czy ktoś z Was wie, jak zdobyć certyfikat związany z BHP, chodzi konkretnie o coś takiego: https://www.adees.net/iso_45001.php - czy trudny jest taki proces certyfikacji? Jak długo on trwa, a może znacie kogoś kto pomaga w zdobyciu takiego dokumentu? Bardzo mi zależy żeby moja firma mogła poszczycić się takim certyfikatem. Jest tutaj ktoś kto zdobył coś takiego?
eryk

Re: BHP

Post autor: eryk »

Wszelkie normy bezpieczeństwa są istotną kwestią, szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z materiałami ryzykownymi, na przykład w magazynach. W takim przypadku niezbędna jest FUMO ocena zagrożenia wybuchem i usługa ta może być świadczona tylko przez specjalistów. Jeśli obiekt zawiera materiały łatwopalne, ważne jest również posiadanie odpowiednich dokumentów.
Kwiatek

Re: BHP

Post autor: Kwiatek »

Zdecydowanie wszystko to jest związane z kwestiami BHP moim zdaniem jest jak najbardziej ważne i chcę jeszcze powiedzieć, ze ja sam również całkiem niedawno szukałem jak najlepszej jakości znaków BHP. Jak udało mi się ustalić to właśnie w sklepie https://znaki-bhp.pl/ bez żadnego problemu takiego rodzaju rzeczy zawsze znajdziemy.
mezia

Re: BHP

Post autor: mezia »

No powiem wam szczerze, że jak sama szukalam firmy oferującej szkolenia BHP, to wcale nie było tak łatwo podjąć decyzji, jak początkowo mi się wydawało. Jednakże ostatecznie zdecydowałam się na ofertę EKOFIT, i z czystym sumieniem mogę wam ich polecić.
gorzkaa

Re: BHP

Post autor: gorzkaa »

BHP jest ważne. Ja to mam sporo do powiedzenia, ale jeśli chodzi o szkolenia sprawdzam sobie coś pod tym kątem, co daje mi wygodne użytkowanie. I ja mam na oku coś takiego jak internetowa platforma szkoleniowa i mam nadzieję, że to mi naprawdę pomoże. Ten sklep ze szkoleniami to Crodoteka, podobno bardzo dobry.
damian789

Re: BHP

Post autor: damian789 »

BHP to jedno, warto jednak tez znac prawo pracy szkolenie online na szczescie jest bez problemu dostepne i kazdy wlasciwie moze skorzystac :) Lepiej wiedziec na czym sie stoi i na co pracodawca moze sobie pozwolic
ODPOWIEDZ