Warto jechać w zagraniczne góry?

Podróżujesz? Podziel się doświadczeniem. Najciekawsze miejsca, tanie bilety lotnicze, oferty last minute.
Maryśka_N

Warto jechać w zagraniczne góry?

Post autor: Maryśka_N »

Cześć!
Wygląda na to, że kolejnego lockdownu jednak nie będzie więc zastanawiam się nad rezerwacją zimowych wakacji. Szczerze przyznam, że myślałam o Alpach francuskich, ale nie wiem, czy to dobry trop? Może jednak lepiej zdecydować się na polskie góry? Problem w tym, że po prostu nie wiem co za dwa-trzy miesiące będzie się działo po stronie francuskiej, bo przecież może być różnie. Jak uważacie lepiej decydować się na Polskę czy zagranicę?

Polecam pompy ciepła
Michałek

Re: Warto jechać w zagraniczne góry?

Post autor: Michałek »

Zagraniczne góry są przepiękne, różnego typu szczyty które są w zasięgu ręki. Jeśli chcesz wejść na szczyt Mont Blanc lub Kazbek to polecam na akie wyprawy wyjechać z https://sunsara.pl/gory/ . Są tutaj organizowane wycieczki właśnie na te i inne szczyty. Gdzie jest bezpiecznie, z przewodnikami wysokogórskimi, posiadającymi różnego typu licencje. Dzięki temu będziesz czuć się naprawdę bezpiecznie. Jeśli jesteś zainteresowany na taką podróż to polecam małe grupy, 100 % bezpieczeństwa. Zobacz sam.
ODPOWIEDZ