Alternatywa dla fotelika samochodowego?

Podróżujesz? Podziel się doświadczeniem. Najciekawsze miejsca, tanie bilety lotnicze, oferty last minute.
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Alternatywa dla fotelika samochodowego?

Post autor: inaka »

Hej, mam pewien problem, niedługo wyjeżdżam z córką za granicę i wypożyczę samochód, żeby łatwiej się przemieszczać. Jednak nie wezmę do samolotu fotelika, dlatego szukam jakiegoś zamiennika. Czytałam, że Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ przeszły testy bezpieczeństwa. Łatwo je się instaluje w każdym samochodzie. Uważacie, że warto je kupić? Korzystacie z nich?
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 93
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:23

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego?

Post autor: rita32 »

Niedawno miałam podobny problem, bo często wyjeżdżam za granicę w celach rekreacyjnych. Zawsze wyjeżdżamy z całą rodziną, a wiem, że w samochodach wypożyczonych nie ma fotelików, zwłaszcza dla dwójki dzieci. Dlatego dobrym pomysłem jest Smart Kid Belt. Ich cena jest przystępna, a pasy przeszły przez różne testy i mają homologację. Plusem jest ich niewielki rozmiar.

buteleczki szklane 10 ml
płonka

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego?

Post autor: płonka »

nie tylko homologacje sa wazne, ale faktyczne testy ktore udowadniaja bezpieczenstwo adaptera https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/ht ... _sA3rXMMJs SKB wypada w nich naprawde dobrze
Hannka1937

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego?

Post autor: Hannka1937 »

pas smartkidbelt rewelacyjnie zastępuje fotelik czy podkładkę ;) :) :)
My zawsze mamy w samochodzie Smart Kid Belt, dodatkowy mam zawsze przy sobie w razie Wuuuu ;)
pas to całkiem ciekawy produkt, w rozsądnej cenie, który śmiało przechodzi testy, mam pewnośc, że jest bezpieczny podczas jazdy ;):):):)
u nas to rozwiązanie jak najbardziej się sprawdziło. Dużym atutem jest tutaj łatwość montażu i na odwrót co da się zauważyć jeśli ktoś posiada więcej niż jedno auto :)
ODPOWIEDZ