Popsute klocki hamulcowe

Samochody, wyścigi, serwis, nowinki motoryzacyjne. Wszystko dla fanów czterech kółek.
Awatar użytkownika
Herakliusz-97
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2019, 3:15

Popsute klocki hamulcowe

Post autor: Herakliusz-97 »

Witam. Zużyły mi się klocki hamulcowe i muszę je szybko wymienić, dlatego szukam sklepu online, w którym znajdę dobre klocki w fajnej cenie z ekspresowa dostawą. Co polecacie?
Awatar użytkownika
owidiusz
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:04

Re: Popsute klocki hamulcowe

Post autor: owidiusz »

Kupuję części na www.malexa.pl, na pewno mają spory wybór klocków i nie tylko, sprawdź sam. Mają szybką wysyłkę i bardzo przejrzystą stronkę, możesz wszystko dokładnie wyszukać.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Popsute klocki hamulcowe

Post autor: Robaczek »

Ogólnie o cały układ hamulcowy w samochodzie należy odpowiednio dbać. Na stronie https://artelis.pl/artykuly/76470/Uklad ... niego-dbac znajdziecie szereg przydatnych wskazówek w tym temacie, polecam się zapoznać ;)
Awatar użytkownika
Daner
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:18

Re: Popsute klocki hamulcowe

Post autor: Daner »

Nie wiem na co się zdecydować. Może macie jakieś inne propozycje?
"Największe złodziejstwo to okraść kogoś z nadziei."
Itęk

Re: Popsute klocki hamulcowe

Post autor: Itęk »

Dlatego warto wybrać porządne klocki hamulcowe, które pozwolą Wam bezpiecznie jeździć i skutecznie ograniczyć drogę hamowania w ciężkich warunkach. Jeżeli o mnie chodzi to uważam, że układ hamulcowy jest kluczowy szczególnie jeżeli ktoś lubi trochę depnąć w gaz. Co do wyboru porządnych części samochodowych to polecam EBC Brakers jest to sklep klocki hamulcowe w którym bez problemów dobierzesz odpowiednie do swojego auta. Przy tym licząc na wsparcie obsługi, która zna się na rzeczy i cenowo również jest okey, także w tym zakresie zawsze do nich wracam.
eńki

Re: Popsute klocki hamulcowe

Post autor: eńki »

Jeżeli chcecie mieć przyzwoicie wykonane wymianę płynów czy naprawę układów hamulcowych polecam zajrzeć do sprawdzonego miejsca http://www.autouklad.pl/oferta. Prawdziwi fachowcy z doświadczeniem i wiedzą. Robiłem u nich między innymi hamulce i zawieszenie. Wszystko załatwione sprawnie i dokładnie. Działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
marydomar
Posty: 179
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:13

Re: Popsute klocki hamulcowe

Post autor: marydomar »

Herakliusz-97 pisze: ↑10 kwie 2020, 0:47 Witam. Zużyły mi się klocki hamulcowe i muszę je szybko wymienić, dlatego szukam sklepu online, w którym znajdę dobre klocki w fajnej cenie z ekspresowa dostawą. Co polecacie?
Sklepów z częściami za bardzo nie znam, bo części do mojego samochodu zamawia mechanik, z usług którego korzystam. W sumie wiesz co? Mogę zostawić na niego namiar: http://aldamotorsport.pl/mechanik-ferrari-wroclaw/ . Korzystam z jego usług od lat i nie mam do czego się przyczepić. Samochód nie zalicza większych napraw i jeździ mi się nim dobrze.
PiotrŁ

Re: Popsute klocki hamulcowe

Post autor: PiotrŁ »

WaCar na Racławickiej 9 w Warszawie. Korzystam regularnie, serwisuję zarówno samochody prywatne, jak również firmowe. Warsztat terminowy, z doświadczonymi mechanikami, którzy podchodzą do swojej pracy w sposób rzetelny. Przekłada się to na efekt końcowy w postaci zadowolonego klienta oraz oczywiście tego rodzaju naprawy, która nie sprawia, że samochód niedługo znów trafi na kanał. Polecam też ich ze względu na normalne ceny, po prostu w tym zakresie również podchodzą normalnie do klienta
ODPOWIEDZ